Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Yapılan İtiraf Nefesleri Kesti! Müge Anlı Bile Canlı Yayında Tir Tir Titredi! Stüdyoda Acı Gerçek Ortaya Çıktı!

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz gün canlı yayında öyle bir olay yaşandı ki Müge Anlı bile korkudan adeta titredi. Canlı yayın esnasında yaşanan gelişmeler, milyonlarca izleyicinin sosyal medya üzerinden tepki göstermesine neden oldu. Her şeyin altında o ismin olduğu ortaya çıktı.

Müge Anlı Tir Tir Titredi!

ATV ekranlarının yıldız programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Ekranların sevilen ismi Müge Anlı; soğukkanlılığıyla her olayda kendini gösterirken, son yaşanan olayda sesinin tir tir titremesi nasıl büyük bir canilik örneği olduğunu gösterdi! Anlı hayranları sosyal medyada; canlı yayını izlerken şaşkına döndüklerini belirttiler! Peki, ne oldu?

Müge Anlı’nın canlı yayınında gelen itiraf tüm Türkiye’de soğuk duş etkisi yarattı. Ekran başına kilitledi. Bundan 8 yıl önce kaybolan ve hala izine ulaşılamayan Lütfiye Gündüz’ün kaybında; ilk önce cinayete kurban giden Nezen Germiyen ile bağlantı ve hemen sonrasında da kayıp Şehnaz Kahraman’la ilgili şoktan şoka sokan bir detay kendini göstermişti. Müge Anlı’nın programında Duran Özdemir, eski eşi olan ve 8 yıldır kayıp olan Lütfiye Hanım’ın katilinin adını verdi. İlk kez bir isim veren eski eş, itiraflarıyla Müge Anlı’yı bile tir tir titretti! İşte o itiraflar…

Dehşete Düşüren Anlar!

Lütfiye Gündüz’ün öldürüldüğü tahmin edilen 30 Nisan gecesi; evinin önünde bulunan arabada Ramazan Özcan’ın bulunduğunu itiraf eden ve hemen sonrasında Ramazan Özcan’dan korkması sebebiyle konuşamadığını açıklayan Gündüz’ün eşi Duran özdemir; “Bana bir gün Lütfiye’yi aramayacaksın etrafında gezmeyeceksin, seni de mavi varile koyup kızılırmak’a atarım” dedi. Sonrasında Müge Anlı canlı yayınına katılan şüphelerin odağındaki isim Özcan, Duran ve Mustafa’dan şüphelendiğini açıkladı ve yeni bir iddia ortaya attı. Bu esnada Özcan’ın Anlı canlı yayınında konuyla ilgili bulunan her kişiyi bir şekilde tehdit ettiği geçmiş bölümler tekrardan ekranlara verildi. Müge Anlı’daki Lütfiye Gündüz olayında geçtiğimiz hafta da çarpıcı gelişmeler yaşandı… Gizli tanıktan kan donduran sözler Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicilerini dehşete düşürdü.

İftiralar Havada Uçuştu!

Germiyen cinayetinin hemen sonrasında Gündüz kaybında ortaya çıkan Ramazan Özcan detayı Anlı’nın bile sesini titretti. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında; Germiyen’i öldürdüğü itirafını yapan Ahmet Taşkın’ın cezaevi arkadaşı açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düşerken, yıllar önce işlenen bir cinayet ve kayıpla ortak nokta çıktı. Ramazan Özcan hakkında canlı yayında gizli tanıktan gelen açıklama herkesi dehşete düşürdü. Tanık beyefendi, Şehnaz Hanım’ın pazartesi sabah gelip, abi telefon tuşları çalışmıyor ben Nevşehir’e gideceğim dediğini, telefonu düzelttiğini ama yine de duyduğuna göre Şehnaz Hanım’ın o akşam Nevşehir’e gidip bir adamla görüldüğünü aktardı.

Cinayet Mi, Kayıp Mı?

Gizli tanık; Şehnaz Hanım’ın telefon konuşmalarına baktıklarını, hep Ramazan Özcan olduğunu, 1.200 TL telefon faturası olduğundan bahsetti. Ramazan Özcan’ın karpuz, patates sattığını dile getiren beyefendi, Ramazan Bey’in her işi yaptığını, Nevşehir’den gittiğini belirtip Ramazan Bey’e bu telefon konuşmalarını sorduklarını ama kendilerine borç vardı onu alacaktım dediğini aktardı. Ramazan Özcan’ın daha önce bir kadına işkence yaptığını ve yol ortasına atarak hayatına devam ettiğini ileri süren gizli tanığın sözleri sonrası Lütfiye Gündüz’ün cinayete kurban gitmiş olabileceği üzerine şüpheler giderek arttı.