Müge Anlı İle Tatlı Sert’te Skandal Olay! Tanımadığı Eve Gelin Gitti, Ailesi Paramparça Oldu! Kaynanadan Şoke Eden Açıklama!

ATV ekranlarının vazgeçilmez programlarından birisi olan Müge Anlı İle Tatlı Sert yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz gün ekranlara skandal bir olayla gelen programda 36 gündür izine rastlanılmayan 8. sınıf öğrencisi hiç tanımadığı bir eve giderek tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Milyonların pür dikkat izlediği programda 36 gün sonra ise her şey normale dönmeye başladı. Kaynananın yaptığı açıklamalar ise milyonları şaşkına çevirdi.

Müge Anlı’da Büyük Skandal!

ATV ekranlarının sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı İle Tatlı Sert yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Hafta içi her gün yayınlanan yeni bölümleriyle gündüz kuşağını süslemeye devam eden fenomen program geçtiğimiz gün yayınlanan bölümüyle büyük bir skandala imza attı. Müge Anlı’nın sunuculuğundaki programın bu sabahki bölümünde Müge Anlı’ya başvurarak 15 yaşındaki kızının kayıp olduğunu ifade etti. Ailenin şüphe ettiği isimler ise canlı yayın esnasında açıklandı.

8 sınıfa giden kızın hiç tanımadığı eve gitmesi ise ailesi paramparça etti. Kızın kaynanası ise olay bir açıklama yaparak şok etkisi yarattı. Müge Anlı ve başarılı ekibi ise işlemlere başlayarak dikkatleri üzerine çekti. Kızın 21 yaşındaki erkek arkadaşının evinde tutulduğu öğrenilince ise evin içerisinde polis canlı yayın baskın düzenledi.

Polis Baskın Yaptı!

Canlı yayın esnasında polisin baskın yaptığı evden çıkarılan bireyler apar topar karakola götürülürken ailenin mensubu olan 21 yaşındaki erkek arkadaş ise olay yerinden kaçtığı biliniyor. Henüz 15 yaşında olan kız çocuğunun kaynanası ise “65 bin lira başlık parası istediler. O kızın hatırı için sustum ben. Onlar yalan söylüyor. Ben “gel kızını al” dedim. Evladım gibi sardım koynumda uyuttum. Kızın cebinde beş kuruş para yoktu. Ben onu manken ettim manken”ifadelerini kullandı.

Müge Anlı Çileden Çıktı!

Bu sözlere çok sinirlenen Müge Anlı ise “Böyle bir şeyi asla kabul etmiyorum. Kız 18 yaşından küçük. O kız benim yanımda durmak istemiyorsa yanında duracağı tek kişi devletin yanı olacaktır. Sakın bana “Ben o kızı manken ettim” falan demeyin. O sizin hiçbir şeyiniz. Benim kızım benim iznim olmadan o yaşta hiçbir yerde 1 dakika bile kalamaz. Ne eksik ne fazla” sözlerini dile getirdi. Müge Anlı aynı zamanda kızın 21 yaşındaki erkek arkadaşının yarım saat sonra serbest bırakıldığını dile getirerek; “Bunu yapan kim varsa yaptığını çok yanlış. Bu çocuk sadece yarım saat sonra serbest bırakıldı. Bu ne demek biliyor musunuz? “Oğlum git sende komşunun kızını kaçır zaten ne oluyor ki?” demek. Bu yapılmamalı” sözlerini dile getirdi.