Müge Anlı ile Tatlı Sert Stüdyosunda Seyirci Ölümden Döndü! Müge Anlı Canlı Yayında Adeta Sinir Krizi Geçirdi! Milyonlar Bu Gelişmeyi Konuşuyor!

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümde yaşananlar ise adeta şok etkisi yarattı. Milyonların izlediği programda seyircilerin ağızları açık kaldığı gelişmede tüm oklar Müge Anlı’ya döndü. Reklam arasında yaşananları telefon kamerasına kayıt alan Anlı her şeyi yayınladı. Bayılan kadrının durumunu gösteren Müge Anlı, şok etkisi yarattı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’de Skandal Olay!

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Her yayınlanan yeni bölümünde farklı bir başarıya imza atan Müge Anlı’nın programına katılan ve 14 gündür kızlarından haber alamadığını ifade eden kadın yardım talebinde bulundu. Seda isimli 40 yaşındaki kadının nereye gittiği hakkında bilgi edinmek için Müge Anlı’ya başvurulması üzerine İbrahim isminde bir şahısın canlı yayına bağlanması milyonları şoke etti. Seda isimli kadının öncelikle annesi ve babasından helallik isteyen İbrahim Bey, aralarında bir şey olduğunu bilmediğini ifade etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan Seda, söyledikleriyle milyonları şoke etmişti. Eşinin amcasına kaçtığını ifade eden seda eve dönmek istemediğini de söylemişti. Bu yaşanan gelişmeler kısa sürede büyük bir yankı uyandıran bu gelişmeler yaşanırken Seda’nın eşinin amcasının gerçek eşi olan Gülüş Hanım ise olaylar hakkında eşine, “Kardeşimin gelinini bana sevgili olarak mı tanıtacaksın? İftira mı atıyorsun bana? Ben sana öyle bir iftira atarım ki şaşarsın” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Dayanamadı, Kriz Geçirdi!

Ortaya çıkan gelişmeler sonucunda canlı yayın esnasında yaşananlar milyonları şoke etti. Müge Anlı’nın Seda isimli kadının bulunması için fotoğraflarını koyduğu dev ekrana bakan anne Arzu Hanım ise, “Allah, boyun posun devrilsin. Şunun gözlerine bakın” ifadelerini kullandı. Daha fazla dayanamayan Arzu Hanım ise bir anda bayıldı. Yürekleri ağza getiren olayda ise…

Müge Anlı Detayları Paylaştı!

Canlı yayına yapılan sık sık polisler baskın yaparken bu seferde acil yardım ekipleri canlı yayını bastı. Müge Anlı ise reklam arasında talihsiz kadının hastaneye götürülmek üzere sedyeye bindiğini görüntüledi. Herkesin şoka uğradığı olayda Müge Anlı’nın Instagram hesabından bu paylaşımı yapması ise izleyicilerin merakını dindirdi. Sağlık durumunun en son çok iyi olmadığını belirten Müge Anlı kadının bayılmasının ardından ise büyük bir şok içinde kaldı. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?