Müge Anlı ile Esra Erol Arasındaki Tartışmanın Sebebi Ortaya Çıktı! İki Program Arasındaki Gerilim Yükseldi! İzleyiciler Birbirinde Girdi!

ATV ekranlarının en sevilen iki programlarından birisi olan Esra Erol’da ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucuları Müge Anlı ile Esra Erol arasında bir tartışma yaşandı. İddialara göre neden tartıştıkları meydana çıktı. Ekranlara gelerek aynı konsept içerisinde izleyicilerle temas kuran iki sunucu yakın olarak bilinseler de aslında tam aksine çok uzak. nedeni ise henüz bir netlik kazanmasa da geçtiğimi gün Müge Anlı’nın İnstagram hesabı her şeyi tek tek sıraya dizmişti. Neler oluyor?

Müge Anlı ve Esra Erol İlişkisi Olay Oldu!

ATV ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı ile Esra Erol’da programının sunucusu Esra Erol evlenme programların çıkan kanunlar sonucu kaldırılması üzerine Esra Erol’da isimli program yapılarak mağdur aileleri yarımcı olmaya çalışılıyor. Aynı amaç uğruna savaş veren ikili ise uzun bir zamandır birbirlerine uzak kalıyor. Bunu en iyi şekilde gösteren olaylardan birisi ise Müge Anlı’nın geçtiğimiz günlerde açtığı İnstagram hesabı oldu.

Ekranların sevilen iki programı ve iki sunucu arasında ne yaşandığı henüz bilinmiyor. Fakat Müge Anlı sosyal medya hesabı açmasının üzerinden kısa bir süre sonra canlı yayın esnasında duyurarak izleyicileri ve sevenlerini Müge Anlı’nın İnstagram sayfasına yönelterek takip etmelerini sağlamıştı. Sosyal medyayı kullanmaya başlamasının hemen üzerine büyük bir kitleye ulaşan Müge Anlı sosyal medyayı derinden sarstı. Sadece 1 günlük bir süre ile bir milyona yakın bir takipçi kazandı. Sevilen ismin takip ettikleri ise hayranları tarafından merak edildi.

Müge Anlı’dan Esra Erol’a Gönderme!

Müge Anlı sosyal medya hesabını henüz yeni açmasına rağmen yakın çevresini ve arkadaşlarını teker teker takip ederken aynı amacı güttükleri Esra Erol’u takip etmiyordu. Aradan geçen uzun yıllar içinde tekrardan birlikte ses getiren isimlerin birbirlerini takip etmemesi akıllarda soru işaretine neden oldu. Yaşanan olay üzerine ikilinin arasında bir bozukluk olduğu iddiaları atıldı. Olayın aslını öğrenmek için büyük bir araştırma çabasına giren seyirciler Müge Anlı’nın çok gergin bir şekilde Esra Erol’a gönderme yaptığını gördüler.

“Müge Anlı ile Tatlı Sert benzeri programlar”

ATV ekranların sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı işindeki başarısından dolayı birçok programın kendi gibi programlar yapmasının altını çizerek, meydana gelen küçük çaplı bir sorunda ise “Müge Anlı ile Tatlı Sert benzeri programlar” ifadesinden rahatsız olduğunu dile getiren sözlere çok sert bir şekilde yer veren açıklamalarda bulunmuştu. Yapılan bu açıklama ise Esra Erol ve benzeri şekilde yayınlanan programlara gönderme olarak iddia edildi. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?