Müge Anlı Canlı Yayında Korkudan Bembeyaz Oldu! Canlı Yayına Bağlanan Şahısın Cinayet İtirafı Kan Dondurdu! En Yakın Arkadaşı Her Şeyi Ortaya Döktü!

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Programda yaşanan büyük itiraftan sonra stüdyo adeta buz kesti. İlerleyen dakikalarda canlı yayına bağlanan şahısın ağzından çıkanlar milyonların adeta kanını dondur. Bu sözleri duyan Müge Anlı korkudan titredi ve sabırsızlıkla hemen anlatmasını isteyerek, “Hadi be kardeşim, sen hep böyle mi konuşuyorsunuz! Anlat şunu hemen!” dedi.

Canlı Yayına Bağlanan O İsimden Şok Açıklama!

ATV ekranlarının vazgeçilmez programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden fenomen program 2013 yılında kabus gibi bir şekilde ölü bulunan Nezen Germiyen cinayeti Müge Anlı’nın programında halen konuşulmaya devam ediyor. Günümüzden tam 8 yıl önce 13 yaşındayken cinayete kurban gittiği iddia edilen Nezen’in ailesi ise olayın bir an önce çözülmesini istiyor. Tam bu esnada canlı yayına bağlanan o isimin çarpıcı açıklamaları adeta şoke etti.

Ekranların sevilen programında yıllardır çözülemeyen bu gizem Lütfiye Gündüz olayında milyonlar kaybın bulunması için seferber olurken Nezen Germiyen cinayeti hakkında ortak noktalar bulunduğu gözden kaçmadı. Boşandığı eşi ve 28 yaşındaki sevgilisi tarafından fuhuşa zorlanan ve birçok erkekle birlikte olan kadın yıllardır ortada yok. Canlı yayına izleyin bir isim ise daha fazla vicdan azabı çekmek istemedi ve konu hakkında tüm bildiklerini anlatma kararı aldı. Peki, neler dedi?

Stüdyo Buz Kesildi!

ATV ekranlarında her yeni bölümüyle gündüz kuşağına damga vurmayı başaran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeni bir cinayet konusu ele alınıyor. Geçtiğimiz gün canlı yayına bağlanan isimin açıklamalarına göre hem Lütfiye Gündüz’ün kayıp olmasında ve öldürülmesinde hem de Nezen Germiyen’in öldürülmesinde baş rolde şüphelerin üzerinde toplandığı isim Ahmet Taşkın’ı tanıdığını ifade etti. Yapılan bu açıklamalar üzerine buz kesilen stüdyoda sözleri dile getiren isim milyonlarca izleyiciye ‘Yok Artık’ dedirtti.

Beklenen Açıklama Geldi!

Canlı yayına bağlanan Ahmet Taşkın’ın koğuş arkadaşı olan isim “2013 tarihinde Ahmet Taşkın’la aynı koğuştaydım. Kendisi bana ‘Nezen’i ben öldürdüm onun vicdan azabı çekiyorum’ dedi. Bende vicdan azabı çektiğim için de aradım. Öz abim de oradaydı” sözlerini dile getirdi. Müge Anlı ise duydukları karşısında büyük şok geçirdi ve hemen aileye baktı. Müge Anlı ise “Beyefendi vicdan azabına dayanamadığı için bu itirafı yaptı. Korona nedeniyle tahliye olduğunu ve bu konuyla ilgili ifade vereceğini söyledi” sözlerini dile getirdi. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!