Mucize Doktor hangi diziden uyarlama ?

Kısa zaman içerisinde popüler olan ve sevilen dizi Mucize Doktor kısa sürede yükselme başardı. Amerikan tıbbi drama televizyon dizisi olan ve geçtiğimiz yılın en popüler dizisi seçilen The Good Doctor adlı diziden uyarlanan Mucize Doktor artık Türkiye’de izleniyor.Dizinin başrol oyuncusu Taner Ölmez.

Mucize doktor dizinin konusu

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesini anlatan Mucize Doktor isimli dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul’da bir hastanede genel cerrah asistanı olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.fakat hastanede ve çevresinde onun otizmli olduğunu öğreneceklerdir.

Mucize Doktor Hangi Kanalda ?

Sevilen dizi mucize doktor Perşembe günleri FOX TV ekranlarında saat 20.00 da seyircilerle buluşuyor. Her hafta yeni bölüm heyecanı merakla bekleniyor .

Tavsiye edilen içerikler

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir