Mucize Doktor Dizisinde Final Çanları Çalıyor! Nazlı ile Ali Hastaneyi Savaş Alanına Çevirdi! Müjdeyi Verdi, Hastane Ayağa Kalktı!

Fox TV ekranlarının en gözde dizilerinden birisi olan Mucize Doktor dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Mucize Doktor dizisi geçtiğimiz günlerde 64. bölümün final bölümü olacağını açıklamıştı. Önümüzdeki günlerde 62. bölümüyle ekranlara gelecek olan yeni dizide Nazlı hastaneyi savaş alanına çevirecek. Büyük bir müjde veren dizi ise izleyicilerini şoka uğrattı.

Mucize Doktor Dizisi Final Yapıyor!

Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olmayı başaran Mucize Doktor dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde giriş yapan Mucize Doktor dizisi, ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi daha birçok başarılı oyuncunun yer aldığı Mucize Doktor dizisi, her yayınlanan yeni bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturmayı başarıyor. Her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle perşembe akşamını süsleyen fenomen dizi heyecanlı sahnelere yer veriyor. Geçtiğimiz günlerde ise MF Yapım sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu.

MF Yapım’ın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, “Otizmli bireylerin, hepimiz gibi, hepimiz kadar yaşama hakkı olduğunu anlattığımız hikayemizin sonuna geldik. Ali Vefa’mız büyüdü, gelişti, hayallerini gerçekleştirdi. Onunla güldük, onunla ağladık, insan olmak ne demek onunla hatırladık. Ona, yarattığı tüm mucizelerle birlikte veda etmenin vakti geldi. Mucize Doktor 27 Mayıs Perşembe 64. bölümüyle son kez sizlerle olacak. Bize kalplerini açan tüm seyircimize teşekkür, minnet ve sevgiyle…” ifadelerini kullanarak paylaşımda bulundu.

Seyircilerin Nefesleri Kesilecek!

MF Yapım tarafından yapılan bu açıklama sonrasında Mucize Doktor dizisinin milyonlarca seyircisi isyan bayraklarını çekti. Dizinin final yapacağı duyurulduktan hemen sonra ise yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda ise birbirinden heyecanlı sahneler yer alırken Ali Vefa’yı yine zorlu seçimler bekliyordu. Fakat Nazlı, Ali Vefa’yla bir araya gelerek son bölümlerde birlikte olmuştu. Bir yakınlaşma yaşayan ikili dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise Nazlı mutlu haberi duyurdu.

Nazlı’dan Büyük Müjde!

Nazlı’ya koşarak sıkıntısını anlatmaya giden Ali Vefa, Nazlı’nın “Hamileyim” sözleri karşısında büyük bir şok yaşadı. Evlenme arifesinde olan mutlu çiftin hayranları ise bu haberle birlikte havalara uçtu. Dizinin dengesini finale son iki bölüm kala değiştirecek olan bu haber ise hastaneyi ayağa kaldıracak. Dizinin 64. Bölümünde ise tahminlere göre Ali Vefa ve Nazlı’nın evliliği gündem olacak. Dizinin vedasını istemeyen seyirciler ise “Nazlı’nın hamile olmasına Ali’den daha çok şaşırdım şoktayım..” yorumlarında bulundular. Kısa sürede sosyal medyada yankılanan fragman ise büyük beğeni topladı. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?