Mucize Doktor Dizisinde Beklenen Gelişme Yaşandı! Seyirciler Yasa Girecek, Dizi Final Yapıyor! Final Tarihi ve Bölümü Açıklandı!

FOX TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Mucize doktor dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Perşembe akşamı izleyenlerle buluşan, MF yapım imzası taşıyan sevilen dizi Mucize Doktor’dan sevenlerini oldukça üzecek bir karar geldi. Uzun zamandır final yapabileceğine dair bilgilendirmelerde bulunulan, reyting sonuçlarının git gide düştüğü sık sık dile getirilen Mucize Doktor için beklenen hazin son geldi.

Sevilen Dizi Ekranlara Veda Ediyor!

Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Mucize Doktor dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden sevilen dizisi ana konusunun yanı sıra başarılı ve büyük oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Başrollerinde, Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın başrol oyuncuları olarak yer aldıkları Mucize Doktor dizisi için final kararı alındı. Yapım şirketinin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada tarih ve bölüm bilgisine kadar yer verildi. Mucize Doktor dizisinin bitmesine çok az süre kaldı…

Mucize Doktor’un yapım şirketi olan MF yapım, finalle ilgili açıklama yaptı. 27 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara gelecek olan 64. bölümle birlikte dizinin yayın hayatının sonlanacağını aşağıda yer alan açıklamayla duyurdular. “Otizmli bireylerin, hepimiz gibi, hepimiz kadar yaşama hakkı olduğunu anlattığımız hikayemizin sonuna geldik. Ali Vefa’mız büyüdü, gelişti, hayallerini gerçekleştirdi. Onunla güldük, onunla ağladık, insan olmak ne demek onunla hatırladık. Ona, yarattığı tüm mucizelerle birlikte veda etmenin vakti geldi. Mucize Doktor 27 Mayıs Perşembe 64. bölümüyle son kez sizlerle olacak. Bize kalplerini açan tüm seyircimize teşekkür, minnet ve sevgiyle… ”

Böyle bir Dizi Bir daha Gelmeyecek!

Mucize Doktor hayranları uzun süredir FOX TV ekibine diziyle ilgili reklam yapmaları hususunda sesleniyor. Bunun yanı sıra; dizinin güncel olarak reytinglerinin düşmesinin sebebi olarak yine yapım şirketini gösteriyorlar. Yanlış senaryo, hızlı akmayan olaylar ve yanlış olay zincirinin sonucunda her geçen gün izleyici kaybettiklerini belirten izleyenler, Türkiye standartlarında konu ve kalite olarak 1. sınıf seviyede olan böyle bir diziyi bir daha zor bulacaklarını, senaryo kurbanı olduğunu söylediler.

Final Tarihi Açıklandı!

Uzun zamandır final yapacağına dair iddialar ortaya atılan diziyle ilgili iddiaların tamamı gerçek oldu. MF yapım tarafından da yapılan açıklamayla birlikte dizinin finali kesinlik kazandı. Ali Vefa’nın muhteşem halleri, Onur Tuna’nın kaprisleri, Muhsin Hoca’nın ne taraftan olduğu belirsiz hareketleri ve çok daha fazlası 27 Mayıs günü bir daha geri gelmeyecek üzere gidecek.