Mint Yapım Dizileri

Birol Güven tarafından kurulmuş medya sektöründe hizmet veren Mint yapımın başarıyla ekranlara taşıdığı dizileri listeledik. Mutlaka bir bölümüne denk geldiğiniz dizilerin olduğu bu listede henüz izlemediğiniz dizi varsa izleyebilirsiniz.

1# Ayrılsak da Beraberiz

Sıcak aile dizilerinden, 450 bölüm oynamış ve Türk dizi tarihinin en uzun soluklu 5. dizisidir. Dizinin başrollerinde Hakan Yılmaz ve Ayşe Tolga yer almaktadır. Dizi yayında olduğu zamanlarda TRT1, Startv ve Atv ekranlarında izleyiciyle buluşmuştu. Dizinin bölümlerini Youtube’dan izleyebilirsiniz.

2# En Son Babalar Duyar

2002 yılında yayına başlayan ve 5 yıl boyunca yayınlanan En son Babalar Duyar yine Mint Prodüksiyon’un kült dizilerindendir. Ali Erkazan, Ayşegül Atik gibi isimlerin başrollerinde bulunduğu dizi toplamda 159 bölüm ekranlarda oynamıştır.

3# Çocuklar Duymasın

Halen devam eden her hafta ailelerin vazgeçilmezi çocukları duymasın dizisi yine Mint Prodüksiyonun başarımları arasında yer alan bir dizidir. 9 sezondur yayında olan dizi şu sıralar Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaktadır. Ayrıca 2002-2004 yılları arasında Çocuklar duymasın dünyada eşi benzeri olmayan bir Reyting başarısına imza atmıştır.

4# Karım ve Annem

Beyazıt Öztürk ve Barış Falay’ın oynadığı bir dizi. Dizinin konusu; Levent başarılı bir doktordur ve kariyerinde hızla ilerlemektedir. Eşi Selin çok iyi eğitim görmüş bir kadındır. Selin son derece modern tekniklerle çocuğunu yetiştirmekte ve eğitimiyle yakından ilgilenmektedir. Levent’in annesi Adalet ise tipik bir Anadolu Türk kadınıdır. Oğlunu çok sevmekte ve kimseyle paylaşmak istememektedir. Bu nedenle geliniyle arası bir türlü düzelmez.

5# Çocuklar Ne Olacak

Çocuklar duymasın ekibinin farklı bir dizisi. Amerika’ya giden Haluk ve Meltem’in çocukları Havuç ve Duygu ailenin büyüklerinde kalır. Onlara anne ve babalarının eksikliğini hissettirmemeye çalışan Anane ve dedeleri ve her zaman yanı başlarında olan Gönül ve Selaminin başlarından geçenleri anlatır.

6# Kadın İsterse

Hülya Avşar ve Cihan Ünal’ın başrollerinde olduğu Kadın isterse dizisini, Mint Prodüksiyon’un Nane TV isimli Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

7#

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir