Meryem Uzerli Hayranlarına Müjde! Uzerli Sahalara Yeniden Dönüyor! İşte Yeni Proje

Meryem Uzerli, 2011 yılında yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı zaman zaafında izleyiciyi ekran başına kilitleyen Muhteşem yüzyıl dizisi ile karşımıza çıkmıştı. Bu dizide hayat verdiği Hürrem Sultan karakteri ile geniş bir kitle tarafından sevilen Uzerli, hayranları tarafından sıkı bir şekilde takip edilmeye devam ediyor.

Meryem Uzerli’nin hayran kitlesi sade Türkiye ile sınırlıda değil. Muhteşem Yüzyıl dizisinin sevilmesi ve farklı ülkelere satılması ile Uzerli yabancılarında radarına girdi ve yurtdışından da sıkı bir hayran kitlesine kavuştu. Uzerli her ne kadar Muhteşem Yüzyıl’ın ardından farklı projelerde rol almış olsa da Hürrem karakteriyle tanınmaya devam ediyor. Meryem Uzerlinin yeni projede rol alacak olması ise hayranlarının heyecanlandırdı.

Tükenmişlik Sendromu Nedeniyle Oyunculuğu Bırakmıştı

Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromu yaşamış ve bu nedenle rol aldığı diziyi bırakarak Almanya’ya gitmişti. Uzerli’nin bu gidişi hayranlarını hem şaşırtmış hem de derinden üzmüştü. Uzerli bir süre sonra yeniden Türkiye’ye dönerek kaldığı yerden oyunculuğa devam etmiş ve hayranları bu duruma oldukça mutlu bir şekilde karşılamıştı. Uzerli, bu dönemde farklı projelerde boy gösterdi. Hayranları Uzerli’nin projelerini yakından takip etmeye devam ediyor.

İşte Uzerli’nin Yeni Projesi

Uzerli, en son Eylem Kaftan yönetmenliğinde çekilen Kovan filminde hayranları ile buluşmuş ve film Netflix’te yayınlanmıştı. Hayranları tarafından performansı her zaman olduğu gibi çok beğenilen oyuncunun yeni projesi ise merakla bekleniyordu. Oyuncunun yeni projesi ise geçtiğimiz günlerde netlik kazandı. Yine dijital platformda yayınlanacak olan bir dizide oynayacağı öğrenilen oyuncunun hayranları Uzerli’nin yeni projesini merekle bekliyor. Uzerli bundan önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kısa bir süre rol almıştı.

Yeni Projesi Ne? Hangi Platformda Yayınlanacak?

Meryem Uzerli’nin rol alacağı yeni projenin yönetmenliğini yine Eylem Kaftancıoğlu üstlenecek. Dizinin ise Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformu için çekilecek. Dizinin çekimlerine ise Ağustos sonu yada Eylül başı gibi başlanması bekleniyor. Şu an ise Meryem Uzerli’nin 16-18 yaşlarında ki halini canlandırabilecek genç bir oyuncu aranıyor. Birçok ödül alan oyuncunun yeni projesinin ayrıntılarının ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor.