Merakla beklenen Şampiyon Dizisi İlk Tanıtımı

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak yeni Şampiyon dizisinden ilk fragman geldi. Dizinin eylül ayında seyircileriyle buluşması merakla bekleniyor.

Ekranlarla yeni tanışacak olan dizi TRT 1 kanalında yayınlanacak. Şampiyon dizisinin ilk bölümünün fragmanı yayınlanmıştır. Bir boksörün hayatından canlandırılacak çekilen filmin başrollerin’de ünlü oyunculardan Tolgahan Sayışman, Emir Özyakışır, Erdal Özyağcılar ve Çağrı Atiksoy gibi isimler yer almaktadır.

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman Şampiyon dizisi için özel dövüş eğitimleri aldı. Dövüş konulu dizi Eylül yayında Türkiye ekranlarında olacak. Dizinin tam tarihi kesinleşmemiş olsa’da diğer popüler dizilerle rekabet edip edemeyeceği şuan için merak konusu oldu.

Şampiyon 1.Bölüm Fragman

Dizinin yapımcılığı BSK Yapım’dan Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller üstlenmektedir. Şampiyon Dizisinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün yazdı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan kıravaç var. Filmin kısa konusu ise; Kafkas lakabıyla tanınan eski boksör olan Fırat Bölükbaşının oğlu için bıraktığı boksa geri dönmesiyle hikaye başlar ve şampiyonluk kazanır.

Şampiyon Dizisi İlk Tanıtım

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir