Menajerimi Ara Dizisinde Dicle-Barış Aşkına Rağmen İşler Yine de İstenildiği Gibi Olmadı! Reytingler Dibi Gördü! Sebebi İse Bu Sahne

Pazar günü Star TV ekranlarında yayınlanan dizinin başrolleri oldukça sevildi. Deniz Can Aktaş ve Ahsen Eroğlu’nun arasındaki uyum seyirciye de sirayet etti ve çok sevildi. Dizi en son 37. bölümüyle ekranlara gelmişti.

Yeni bölümde Dicle ve Barış’ın aşk dolu sahneye ayrı bir duygu katarak seyircisinden tam not almayı başardı. Fakat dizinin reytingleri istenildiği gibi olmadı. Menajerimi Ara dizisi tutkulu aşka rağmen reytinglerde ilk 10’a bile giremedi.

Menajerimi Ara Dizisinin Reytinglerinin Az Olmasının Sebebi Nedir?

 

Menajerimi Ara dizisinin reytinglerinin bu kadar az olmasının sebebi yayın akışında güçlü rakiplerinin olmasıdır. Hak ettiği değeri göremeyen yeni nesil dizinin en güçlü rakibi TRT’in güçlü yapımı Teşkilat dizisidir. Yeni başlayan dizi ilk bölümlerinden itibaren çok sevildi. Bu sevgi diğer bölümlerde de kendini gösterdi ve reytinglerde 1’inci olarak yer aldı.

Diğer bir rakibi Çok Güzel Hareketler Bunlar programı diziyi geride bırakmaya etken en büyük unsurlar. Bir diğer unsur ise dizinin sevilen karakteri Feris’in diziden ayrılmasıydı. Feris’in ayrılmasının ardından dizi düşüşe geçti. Dizinin maliyeti düşük olduğu için şu an için yayınlamaya devam edecek. Sonrasında neler olacağı ise bilmiyor.

Menajerimi Ara Dizisinde Feris Karakteri Neden Ayrıldı?

 

Dizinin en güçlü menajer karakterlerinden birisi olan Feris karakteri dizide sevgili olduğu Serkan ile birlikte Amerika’ya taşınarak diziden ayrıldığı gösterildi. Asıl ayrılık sebebi ise Feris karakterini canlandıran Canan Ergüder’in yaşadığı sağlık sorunuydu. Güzel oyuncu kemoterapi alması gerektiği için diziden ayrıldı.

Sağlığı için diziye ara veren oyuncu diziden ayrılırken onunla birlikte Serkan karakterini canlandıran Serhat Teoman’da diziden ayrıldı. Dizi ekibi Canan Ergüder için güzel bir moral kutlaması yaptı ve en iyi şekilde oyuncuyu uğurladı.