Melisa Sözen Bomba Gibi Bir Proje Geliyor! Daha Önce Böylesi Yapılmadı! İşte Muhteşem Projenin Detayları

Başarılı oyuncu Melisa Sözen bomba gibi bir projeyle geliyor. Söz konusu oyuncu Netflix’in en önemli dizi projesinde başrol olarak yer alacak. Başarılı performansı ile izleyiciden tam not alan Melisa Sözen’ yeni projede yer alacak.

Son olarak Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi karşımıza çıkan başarılı oyuncu Melisa Sözen’in yeni projesi en sonunda belli oldu. Sözen, Perihan Mağden’in “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne” isimli kitap uyarlamasında başrolde yer alacak.

Yeni Netflix Dizisi İle Geliyor!

 

Melisa Sözen Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin ilk misafir oyuncularından biriydi. 35 yaşındaki genç ve başarılı oyuncu yeni Netflix dizisi ile ekranlarda olacak. Kırmızı Oda’da çocukluk travmaları ve problemleri yaşayan Melisa Sözen Alya karakterini başarılı bir şekilde canlandırmıştı.

Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından açıklaması yapılan konu ile ilgili çok küçük yaşlardan beri oyunculuk yapan Melisa Sözen’in şimdi de yeni bir Netflix dizisi için ekrana gelmeye hazırlandığını ifade ediyor. Melisa Sözen, 1445 Productions’ın, Perihan Mağden’in “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne” isimli eserinden uyarlanan yeni ve önemli dizide rol alacak. Dizinin senaryosunu yazan isim ise başarılı senarist Ertan Kurtulan oldu.

Anne Kızın Zor Geçen Hayatı

 

Bir anne ile kızının travmatik ve zor geçen hayatını ele alacak olan dizinin yönetmen koltuğunda  Ceylan Özgün Özçelik oturuyor. Özçelik ilk tanıtımı Berlin Film Festivali’nde yapılan Kaygı filmiyle gündemde manşet yaratmıştı.

Perihan Mağden’in ünlü eserleri arasında yer alan Biz kimden kaçıyorduk Anne yakıcı bir ilişkinin içinde olan ve dramatik bir sona adım adım yaklaşan anne ile kızının hikâyesini konu ediyor. Annesi ile el ele veren güzeller güzeli kızının hikayesinin anlatıldığı dizi merakla bekleniyor.