Mehmet Özgür’den Öyle Bir Dizi Geliyor ki! Türkiye’de Bir İlk Yaşanacak! İşte O Muhteşem Dizi

Mehmet Özgür, TRT 1 yayınlanan Vuslat dizisi Salih Baba Karakteriyle hayranlarını çok etkilemiş ve hayranları tarafından çok beğenilmişti. İzleyicide büyük bir etki bırakan Mehmet Özgür rolünü harika bir şekilde canlandırmıştı. Rolünü adeta yaşayan oyuncu izleyici de büyük bir etki bırakıyor. Ya istiklal ya ölüm dizisindeki rolüyle de oldukça sevilen oyuncunun başarıları günden güne devam ediyor.

Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Mehmet Özgür, TRT ekranlarında adeta bir rüzgâr estiriyor.  2019’da başlayan yapımlarda yer alan Mehmet Özgür yeteneklerini burada sergiliyor.

Bu sezon izleyici karşısına Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ile çıkan oyuncu yeni rolüyle de büyük beğeni topladı. Uyanış Büyük Selçuklu ‘da Nizamülmülk karakterini canlandıran oyuncu bu karakteri de büyük başarı ile canlandırıyor. Etkileyici sahneler ile izleyici karşısına çıkan oyuncunun rodin’in benimsemesi oldukça takdir topladı. Yeni tarzıyla da konuşulan oyuncunun performansı oldukça beğenildi.

Efsane oyunculuğunun bir yenisini daha ekleyen Mehmet Öztürk oynamış Büyük Selçuklu ‘da büyük beğeni toplayacağa benziyor.  Sezon finali olması beklenen dizide muhteşem sahneler oldukça dikkat çekiyor.

Mehmet Özgür Yepyeni Dizisiyle Geliyor 

Mehmet Özgür TRT 1 ekranlarında yepyeni bir dizi ile sevenlerinin karşısına çıkmayı hedefliyor. Yepyeni bir karakterle ekranlarda olacak olan Mehmet Özgür, Hay Sultan isimli dizide rol alacak. Dizide Çetin tekindor son dönemde yaşanan pandemi dönemi sebebiyle diziden ayrılmıştı. Bu rolün yerine Mehmet Özgür gelerek dizide yer almayı kabul etti.

Akli filmin yapımcılık yaptığı dizi 30 bölüm olarak çekilecek. Dizinin çekimlerine devam edildiği ve yakın bir tarihte çekimlerin sonra edeceği açıklandı. Dizinin ne zaman yayınlanacak belli değil. Fakat dizinin büyük ses getireceği şimdiden konuşuluyor.

Etkileyici rolü ile ekran karşına çıkmayı bekleyen Mehmet Özgür yine hayranlarını sevindireceğe benziyor.

Tasavvuf dizisi olan ve Abdülkadir Geylani’nin hayatını işleyen “Hay Sultan” dizisi yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.