Meğer Tüyoyu Kuzey Yıldızı’nın Final Sahnesinde Vermişler! Show TV’de Aynı Gün Aynı Saatte!

Kuzey Yıldızı 14 Eylül 2019 tarihinde Show Tv kanalında yayın hayatına başlamıştır. Komedi türünde olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2 sezondur her hafta ekranlarda izleyicileri ile buluşmaktaydı. Yapımcılığını Süreç Film üstlenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrollerinde Aslıhan Gürbüz, İsmail demirci, Aslıhan Kapanşahin, Gizem Güneş, Nilsu Berfin Aktaş yer alıyordu.

Son sezonda Cengiz Bozkur ve Halil İbrahim Kurum da yer almıştır. Yönetmenliğini Ersoy Güler üstlenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi geçen hafta altmış dördüncü bölümü ile ekranlara veda etmişti.

Kuzey Yıldızı Aşk Dizisinin Final Sahnesinde İpucu

 

Kuzey Yıldızı dizisinin final sahnesinde Kuzey ve Yıldız çiftinin Güney, Batı ve Doğu adında iki tane çocukları daha dünyaya gelmişti. Bir sürü olaylar ile karşı karşıya kalan karakterler hikayenin sonunda hep birlikte ve mutluluk doluydular.

Dizi bitse bile Kuzeyin 3 kızına hayat veren Aslıhan Kapanşahin, Gizem Güneş ve Nilsu Berfin Aktaş başarılı oyunculuklarından hala söz ettiriyorlar. Ayrıca dizinin final sahnesinde dikkatlerden kaçan bir sahne sonradan aynı kendisi gibi Show Tv kanalında yayınlanacak bir projenin habercisiymiş.

Ersoy Gülerden ‘ İçimizden Biri ‘

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin son sahnesinde babası ve üvey annesinin ‘ Kuzey Yıldızı ‘ adı ile yazdığı aşk hikayesini tamamladığını ve ardından da yeni bir hikayeye başlayacağını söylemişti. Dışarıda tek başına oturan Feride Mollaoğlu bilgisayarına ‘ İçimizden Biri ‘ diye başlık atarak yepyeni bir hikayeye başlayacağını söylüyordu.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Feride Mollaoğlu’nun bilgisayarına yeni bir hikayeye başlamak üzere attığı ‘ İçimizden Biri ‘ adlı başlığı dizinin izleyicilerine bir şey çağrıştırmasa da yeni bir projenin habercisi imiş. Aynı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin de yönetmenliğini ve senaristliğini yapan Ersoy Güler yeni projenin sahibi olarak açıklandı.