Masumlar Apartmanı Veda Ediyor! Safiye’siz Seyirci Çok Üzülecek! Dizi Bir daha Başlayacak mı?

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah gibi ünlü yetenekli oyuncuların başrolünde olduğu Masumlar Apartmanı son zamanların en çok izlenen dizileri arasında yerini alıyor. Reytinglerde zirvede yer alarak diğer dizilerle başa baş bir rekabet sonucu ünlü yeteneklerin hayranları ve dizinin izleyici kitlesi sayesinde başarısını korumasını sağlıyor.

Şimdilik oyundaki heyecanın bir süre dinmesi ve oyunculara kısa bir dinlenme imkânı sağlanması için sezon finali kararı alındı. Yoğun çalışma temposu ve oyuncuların performanslarının başarılı olması için çeşitli uğraşlar verilmesi ile oyuncular ve yapımcılar oldukça yoruldu. Bir süre dinlenmek için dizinin sezon sonunun gelmesiyle birlikte final yapması olağan bir duruma geldi.

Masumlar Apartmanı Reyting Başarısı

Ezgi Mola ve Merve Dizdarın üstün performanslarına diğer yetenekli oyuncuların birleşmesi ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Masumlar Apartmanı her dizide yaşattığı aksiyon ve heyecan sayesinde izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Dizideki Naci karakterinin gitmesi ile büyük üzüntü yaşayan dizi hayranları, dizinin gidişatının kötü olacağına inanarak dizideki performansın düzeleceğini sandı. Fakat ilerleyen bölümlerde Naci’nin geri dönmesi olay akışına yeni heyecanlar katarak izleyicilerin beklentisini üst düzeye çıkardı.

Masumlar Apartmanı Sezon Finali Ne Zaman?

Masumlar Apartmanı dizisi yaz sezonunun gelmesiyle birlikte olay akışını dinginleştirerek kısa bir vedaya hazırlanıyor. Bu vedanın Haziran ayında gerçekleşeceği söylenmiştir. 37. bölüm ile 8 Haziran günü ekranlara veda edecek. Pandemi sürecinde çalışma düzeni bozulan oyuncular yeni sezon için sevenlerine hazırlanacak ve heyecan dolu anlar izlemeye tanık olacaksınız.

Masumlar Apartmanı dizisinde başarılı reyting sonuçları dikkate alınarak yeni sezon için kararlar alındı. Yeni sezon için yeni hikayeler ile Eylül ayı içinde yeniden ekranlara dönmesi bekleniyor.