Masumiyet Dizisinin Ertelenen Final Vakti Geldi! Ama Ters Köşe Gelir Mi?

24 Şubat 2021 tarihinde Fox tv kanalında yayın hayatına başlayan Masumiyet dizisinin final tarihi geldi. Her Çarşamba saat 20. 00 da ekranlara gelen dizi yayın hayatına iyi izlenme oranları ile başlasa da Sadakatsiz ve Kuruluş Osman gibi diziler ile aynı günü paylaştığı için izlenme oranları çok hızlı düşmüştü.

Bu yüzden gün değişikliğine gidilerek Yasak Elma dizisinin sezon finaline girmesi ile pazartesi akşamına alınmıştı. Gün değişikliği nedeniyle ertelenen final kararı işe yaramadı.

Masumiyet’in Final Fragmanı Şaşırttı

 

Deniz Çakır ( Bahar), İlayda Alişan (Ela Yüksel), Hülya Avşar (Hale Ilgaz), Serkay Tütüncü ( İlker Ilgaz), ve Mehmet Aslantuğ ( Harun Orhan ) gibi birbirinden başarılı oyuncuları bir araya getiren dizinin izleyenleri yeni bölümün fragmanını beklerken final fragmanı ile karşılaştılar.

Senaristliğini Ömer Atay’ın üstlendiği dizinin konusu 19 yaşında olan Ela Yüksel’in yaşça kendisinden büyük olan İlker Ilgaz ile yaşadığı yasak aşkı ve Ela Yüksel’in İlker Ilgaz’ın yanına gittiğinde uğradığı saldırıda kimin suçlu olduğunu çarpıcı bir dille anlatılıyor.

Masumiyet Son Kez Pazartesi Günü Ekranlarda

 

Masumiyet dizisi 24 Mayıs 2021 tarihinde Fox ekranlarında yeni günü olan pazartesi günü saat 20 .00 da son kez seyircileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin geçen hafta yayınlanan bölümün son sahnesinde İrem ile boşanan İlker Ilgaz’ın Ela Yüksel’in evine gelerek herkesin önünde evlenme teklifi etmişti.

Final bölümü için yayınlanan fragmanından anlaşıldığı kadarı ile de İlker Ilgaz’ın evlenme teklifine Ela Yüksel’in olumlu cevap vererek evlendikleri görülüyor. Masumiyet dizisinin yayınlanan bütün bölümlerini heyecanla bekleyen izleyiciler ne yazık ki on üçüncü bölümünde diziye veda etmek zorunda kaldılar.