Masumiyet Dizisi Finale Mi Gidiyor Yayın Günü Değişti Mi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Masumiyet dizisi final mi yapıyor? Bu iddia gündemi sarstı. Reyting kaybı yaşayan dizi için final kararı alındığı iddiası çok konuşulmuştu. Dizinin gün değişikliğine gidildiği ortaya çıktı. Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Masumiyet reyting kaybı yaşayınca çareyi gün değişikliğine gitmekte buldu. Güçlü yapım olan Sadakatsiz dizisi ile rakip olan ve aynı gece yayınlanan Masumiyet dizisi istediği reytinglere ulaşamadı. İki dizinin savaşı diziyi finale mi götürüyor?

Masumiyet Dizisi Yeni Gününde Seyirci ile Buluşacak 

Masumiyet dizisinden şok sürpriz geldi. Dizinin günü değişti. Final olup olmayacağı tartışılırken dizinin gün değişikliğine gittiği açıklandı. Seyirciyi sevindiren haber geldi. Masumiyet dizisi hayranları büyük bir sürpriz yaşadı. Final haberleri ile üzülen izleyici bu habere çok mutlu oldu.

Dizide Gün Değişikliği Hangi Gün Oynayacak 

Dizinin neden gün değiştirdiği ise merak konusu oldu. Sadakatsiz dizisi ile karşı karşıya gelen dizi reytinglerde düşüş yaşadı. Bu nedenle gün değişikliğine giden dizi Pazartesi gecesi ekranlara gelecek. Yeni gününde sevenleri ile buluşacak olan dizide neler olacağı ise merak ediliyor.

Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi Yasak Elma sezon finali yaptı. Böylelikle Pazartesi gününe alınan Masumiyet dizisinin ise istediği reytinglere ulaşıp ulaşamayacağı ise bilinmiyor.

Hülya Avşar Rüzgârı 

Masumiyet dizisi ile ekranlara dönen ve oldukça başarılı olan Hülya Avşar dizinin final yapacağı iddiaları sonrasında şirkete mi gitti?

Şirkete gittiği ve orada final iddialarına sert çıktığı öğrenilen Hülya Avşar’ın finale son noktayı koyduğu ve yapımcının gün değişikliğine gittiği söyleniyor.

Masumiyet 17 Mayıs Pazartesi günü ekranlarda hayranları ile buluşacak. Merakla beklenen yeni bölüm reytingleri yükseltebilecek mi? Yarın akşam yayınlanacak reyting sonuçları heyecanla bekleniyor.