Masum Dizisinde Yaşanan Son Gelişme Seyirciyi Heyecanlandırdı! İşte O Gelişme

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum dizisi 11 Mayıs Salı 415. ve 12 Mayıs Çarşamba 416. bölüm özetini yazımız içeriğinde inceleyebilirsiniz. Kanal 7 ekranlarında seyircilerle haftanın her günü akşam saatlerinde buluşmakta olan Masum dizisinin 11 Mayıs salı günü akşamı yayınlanacak olan 415. bölümü ile 12 Mayıs Çarşamba ekrana gelecek 416. bölümünde neler yaşanacağı ortaya çıktı.

Masum dizisinde 415. yeni bölümde Pari Gopi’nin işlerini engellemek için hızlı bir şekilde harekete geçer. Dizide Pari Gopi’nin kumaş kalıplarını çalmayı nasıl yapacak. Pari ise Gopi’nin işini engellemek için çalışanların içeceklerine uyku ilacı atarak büyük bir risk alır.

İşleri olumsuz gitmeye başlayan Gopi, Kokila ve Urmila’nın desteğiyle yeniden toparlanır. Urmila’nın evinde işe yeniden başlayan Gopi, mahallede yaşayan kadınların da desteği ile karşılaşır. Siparişi zamanında yetiştirmek için çabalayan Gopi dört elle işine devam eder.

Masum Yeni Bölümde Yaşanacaklar

Pari ise bütün işleri engellemek için hemen harekete geçer ve farklı bir şekilde palyaço kılığına girip Urmila’nın kapısını çalar. Gopi’nin kumaş kalıplarını çalmaya çalışan Pari  bu işten başarıyla sıyrılabilecekmi sorularının cevabı yeni bölümde yer alacak. Masum’da bugün akşam ki bölümde Pari Sona’yı yeniden Modi evinde yaşaması için ikna etmeye çalışır. Sona için ise bir beby shower partisi düzenleyen Pari ve Mona yeni planlar yapmaya hazırlanıyor.

Masum 12 Mayıs Çarşamba 

Masum dizisinin 12 Mayıs Çarşamba günü ekrana gelecek olan 416. Bölümünde yaşanacakların detayı ise şu şekilde :Pari’nin yaptığı plan ne yazık ki başarısız olur. Bu yenilginin üstüne yeni bir plan kuran Pari, şimdi de Sona’yı hedef alır. Elinde hediyelerle Urmila’nın evine giden Pari, Sona’dan yaptıkları için özür diler.