Maraşlı’nın Yapımcısı Yazdı, Yazdığına Bin Pişman Oldu! Seyirci Tepki Verdi! Şimdi Ne Olacak

Atv ekranlarında her hafta Pazartesi akşamları yayınlanan Maraşlı’nın yapımcısının verdiği bir detay pişmanlık yaşamasına neden oldu. İzleyici tarafından da tepki toplayan bu konu dizinin ikinci sezonuna onay verilmesi gerektiğiydi.

ATV’de her pazartesi akşamları ekranda olan Maraşlı dizisinin 17. bölümü bu akşam saatlerinde yayınlanmaya hazırlanıyor. Sezon sonuna doğru adım adım yaklaşırken seyircinin aklında tek bir soru yer alıyor. Yer alan soru ise  Dizinin yeni sezon onayı verilecek mi sorusu oluşturuyor.

İzleyicinin Akıllarını Karıştıran Soru

 

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerinde ise Burak Deniz ve Alina Boz’un rol adığı “Maraşlı” bu akşam yeni bölümü ile ATV ekranlarında yer alacak. İzleyici yeni bölümü merak ve heyecan içerisinde bekliyor.

Maraşlı dizisi her ne kadar sosyal medya ortamlarında çok başarılı olsa da reytinglerde istenen başarıyı  ne yazık ki gösteremiyor. Dizinin reyting sıralamasında ki düşüşleri ise dikkatlerden kaçmıyor. Ancak dizinin ana karakterleri  olan ve bir hayli sevilen Mahur ve Celal, sosyal medyanın en çok konuşulan çifti olurken izleyici diğer konu ile ilgili tepkilerini dile getiriyor.

Maraşlı Yeni Sezonda Yayında Olacak mı?

 

Maraşlı seyircisi yeni sezonla ilgili tepkisini dile getirmeye devam ederken net bir açıklama yapılmaması tepkilerin büyümesine neden oluyor. Bununla birlikte seyirci haftalardır dizinin tanıtımının tam anlamıyla yapılmadığına dikkat çekiyor, yapımcıların diziye  sistematik bir şekilde sahip çıkmadığı konusunda tepki gösteriyor.

Dizinin yapım şirketi TIM’s Productions’ın ortaklarından olan Burak Sağyaşar’ın Twitter hesabı üzerinden yaptığı son paylaşıma gelen yorumlar izleyicinin bu konuda ne kadar kızgın olduğunu ortaya koydu. Burak Sağyaşar, Twitter hesabı üzerinden yaptığı son açıklamada yeni bölümün bu akşam yayınlanacak olan fragmanını  paylaştı.