Maraşlı Yeni Bölüm Fragmanı

Son dönemlerin sevilen dizisi Maraşlı, yayınlanan son bölümü ile yine izleyenlerin beğenisini kazandı yayınlanan 16. bölümün ardından diziyi seven izleyiciler, 17. bölüm fragmanı için sabırsızlıkla beklemeye başladılar. ATV ekranlarında karşımıza gelen Maraşlı dizisi, 17. bölüm ile kaldığı yerden devam edecek. 

Heyecan dolu 16. bölümün ardından Maraşlı dizisinin sevenleri sıradaki bölüm olan 17. bölümde ne olacağına dair araştırmalara başladılar. Bunu öğrenmek için 17. bölümün fragmanını yayınlanması bekleniyor. Henüz 17. bölümün fragmanının yayınlanmadığını bildirmek de fayda var. Maraşlı adlı dizinin 17. bölümünde de 16. bölümdeki gibi aksiyon ve heyecanın kaldığı yerden aynı şekilde devam etmesi bekleniyor.

Maraşlı Dizisi Konusu

Maraşlı dizisi konusu şöyledir;

Maraşlı’nın bu dünyadaki tek amacı hasta olan kızına hayata döndürmektir. Ne yaparsa yapsın evladına yaşatılmış olan bu acıyı unutması mümkün değildir. Bir gün kitapçı dükkanından içeri giren Mahur’u görünce onun güzelliği karşısında etkilenir. Hiç beklemediği bir anda Mahur’un karıştığı bir olayda, Maraşlı onun hayatını kurtarır. Bu olayın ardından Maraşlı ve Mahur’un kaderleri birbirine bağlanmıştır. İkisinin de birlikte başından birçok olayı geçeceği hikayeleri burada başlamıştır.

Maraşlı 16. Bölüm İzle! Maraşlı 16. Bölümde Ne Oldu?

Maraşlı 16 bölüm özeti şu şekildedir;

Dizinin 16. bölümünde Mahur bilmediği bir evde gözünü açtıktan sonra karşısında Maraşlı’yı bulur. Necati bu ikiliyi karşılayacaktır. Her ikisinin de hayatı Necati tarafından kurtarılmıştır. Bu yüzden Mahur abisini artık bir kahraman olarak görmektedir ama Maraşlı bu konuda şüphelidir. Çünkü Necati’nin onları kurtarmasını ardında başka bir planı söz konusu olduğunun farkındadır. Hatta bu konudan emindir. Bir süre sonra Necati Maraşlı’yı susması için tehdit eder ve bunu Nevzat’ın hayatı karşılığında yapmaktadır. Maraşlı Necati’nin yapmış olduğu büyük planı öğrenmek için harekete geçer. Hapishanede şişlenen İlhan ağır yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Yaşanan olaylar nedeniyle bir anda şoka giren Aziz fenalaşır. Aziz ve İlhan’ın hastanede tedavileri devam ederken, bir taraftan da başka bir hastaneye nakil edilmeleri için çalışmalar sürecektir.

Tedavilerinin devam ettiği sırada hastanede bir arbede yaşanması üzerine baba oğul bu kardeşinden faydalanarak hastaneden kaçar. Savaş baba ve oğul için dışarıda büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Necati ve savaş arasında yaşanan problemler yüzünden ikisini de arası iyice geldin alacaktır Savaş Necati’nin Maraşlı ve mahur’un için kurtardığını bir türlü anlayamamak dadır Necati de onu başka bir plan için Maraşlı ve mahruk kurtardığı konusunda ikna etmeye çalışmaktadır. Necati savaşa kendisine güvenmesini ve planım işe yarayacak önemli bir plan olduğu konusunda ikna etmeye çalışmaktadır. Necati’nin büyük planın ne olduğu belirsizdir ve Necati’nin bu planda başarılı olup olmayacağını kimse bilmemektedir. Bakalım Maraşlı Necati’nin planını öğrenip gerçekleri ortaya çıkarabilecek mi?