Maraşlı Sosyal Medyada Zirveye Ulaştı! En Yakın Rakibi Masumiyet’e Bile Fark Attı

Sosyal medyada gün geçmiyor ki paylaşım rakamları tam bir rekabet savaşı sürüyor. Takipçiler sevdikleri diziye sosyal medyada sahipsiz bırakmıyor. Onları zirveye ulaştırmak için bu konuda tam destek veriyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen Maraşlı dizisi takip edenlerin beğenisini oldukça çok aldı ve reytinglerde birinci oldu.

Tüm dizilerin ölçümlerini yapan Adba TV’nin hazırladığı rapora göre 17 Mayıs Pazartesi gününün kazananı ATV dizisi Maraşlı oldu. Maraşlı dizisinde dün ekrana gelen bölümünde üst üste çok sayıda bomba patladı. Maraşlı’nın bu haftaki bölümünde o kadar çok olay oldu ki dizi hayranları şaşkınlık içinde izledi.

Dün Ekranlarda Olan Maraşlı Dizisinin Sosyal Medyaya Yansıması

 

Maraşlı’nın bu bölümü oldukça hareketli geçti. Dizi severler izlerken hızlı gelişen olaylara hem şaşırarak hem de heyecanlı bir şekilde takip etti. Bu hareketlilik sosyal medyadaki paylaşımları etkiledi.

Maraşlı bir başarıya imza attı. Pazartesi ekrana gelen dizinin hakkında tam 250.147 paylaşım olması Maraşlı dizi kadrosunu memnun etti. Dizilerin başarı listesi şu şekilde oldu. Maraşlı 250.147, Masumiyet 58.659, Uyanış Büyük Selçuklu 13.406, Kağıt Ev 1.024 paylaşım gerçekleşti.

Maraşlı Dizisinin Önceki Haftalarda Reyting Nasıldı?

 

Maraşlı dizisi önceki haftalarda reyting konusunda sıkıntısı vardı. Fakat dün akşamki bölümde yükselişe geçerek büyük başarı elde etti. Tüm yapımlar kategorisinde ikinci sırada olan dizi, AB’ de 4. oldu. ABCI’ de ise günü yedinci sırada tamamladı. Maraşlı dizsinin başrolde oynayan Burak Deniz ile Alina Boz ikilisinin yüksek performansları diziyi yukarıya taşımaya yetti.

Maraşlı dizisinden sonra gelen Fox TV dizisi Masumiyet oldu. Yalnız dizi ikinci olmasına rağmen Maraşlının bir hayli gerisinde kaldı. Başrollerinin Hülya Avşar, Deniz Çakır ile Mehmet Aslantuğ’un oynadığı dizi Masumiyet dizisi konusunda 58. 659 paylaşım görüldü.