Maraşlı Dizisinden Beklenmeyen Hamle Geldi! Kimse Bu Kararı Beklemiyordu, Sosyal Medya Çalkalanıyor! Neler Oluyor?

ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Maraşlı dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. TIMS&B Productions’ın yapımcılığı üstlendiği başarılı dizide Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yer aldığı, başrollerinde ise Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı biliniyor. Her yeni bölümüyle gündeme gelmeyi başaran Maraşlı dizisi bu akşam yayınlanacak yeni bölümüyle büyük ses getirecek. Alina Boz ve Burak Deniz ikilisi arasında yaşanan başarılı uyum ekranlara gelen dizinin merakla beklenmesine neden oldu.

Alina ve Burak İkilisi Sosyal Medyayı Sallıyor!

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Maraşlı dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta Pazartesi akşamları yayınlanan yeni bölümleriyle milyonların dikkatini üzerinde toplamayı başaran fenomen dizi sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde giren dizi ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde topladığı biliniyor. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz gibi daha birçok başarılı oyuncunun yer aldığı sevilen dizinin yeni bölümünde izleyicileri heyecan dolu sahneler bekliyor. Maraşlı dizisinin 17. bölümü bu akşam ATV ekranlarında yer alacak.

Ekranların sevilen dizisi Maraşlı dizisinde Alina Boz ve Burak Deniz ikilisinin son zamanlarda sosyal medya üzerinden sürekli olarak konuşuldukları dikkatten kaçmadı. Başarılı ikilinin canlandırdığı Mahur ve Celal karakterleri sosyal medya üzerinden milyonlarca ileti alarak geçtiğimiz haftanın en gözde dizi çifti olmayı başardılar. İkilinin yüksek etkileşim almasına rağmen ve sosyal medyadan büyük bir destek almasına rağmen reytinglerin sürekli olarak düşüş gösterdiği ve dibe doğru yol aldığı trendi içinde olduğu biliniyor.

Maraşlı Dizisinin Akıbeti Ne Olacak?

Ekranların vazgeçilmez dizilerinden birisi haline gelen Maraşlı dizisi her hafta pazartesi günleri yayınlanan yeni bölümleriyle dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Maraşlı dizisi son zamanlarda düşen reyting seviyesini tekrardan yükseltmek için elinden geleni yapmış olsa da diğer diziler karşısında sönük kaldığı gözlemleniyor. Maraşlı dizisinde 17. yeni bölüm heyecanlı olaylara sahne olacak. Maraşlı’nın yeni kararını kimse beklemiyordu. Artık Mahur da gerçekleri öğrenecek. Dizinin merakla beklenen bölümünde; Hilal’in kurşunuyla vurulan Necati, Mahur’a kendisini yaralayanın Maraşlı olduğunu söyleyecek. Ağabeyi Necati’den duyduklarıyla Mahur, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak.

Maraşlı Mahur’a Her Şeyi Anlatacak!

Heyecan dolu bölümde Maraşlı istihbarattan istifa ederek Mahur’a her şeyi anlatmaya karar verecek. Maraşlı, Mahur’a ailesindeki hainin ağabeyi Necati olduğunu söyleyecek mi?, Maraşlı, istihbarata çalıştığını Mahur’a itiraf edebilecek mi? sır düğümleri bu akşam yayınlanacak yeni bölümde çözülecek. Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı” bu akşam saat 20.30’da ATV’de ekrana gelecek.