Maraşlı Dizisinde Son Bölüm Sonrası Yaşananlar Eskiyi Özletti! Adamın Başı Dertten Kurtulmuyor

Maraşlı dizisinin başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz’un paylaştığı dizi bu akşam Atv’de ekranlara gelecek. Yapımını TIMS&B Productions’ın yapılıyor. Yapımcılığını Timur Savcı ile Burak Sağyaşar üslenmiştir. Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümde baya şaşırtıcı olaylar baş gösterir.

Maraşlı’nın istihbarat görevinden dolayı Mahur’un ailesine yanaşmıştır. Bunu öğrenen Mahur büyük hayal kırıklığına düşer. Maraşlı kendini affettirmek için büyük çaba gösterir. Yaşadıklarını Mahur’a anlatma konusunda hiç vazgeçmez. Yayınlanacak bölümde Necati gerçek babasının kim olduğunu öğrenir.

Maraşlı Mahur’a Kendini Affettirecek mi?

 

Maraşlı kendini affettirmek için hala ısrarcı davranır ve bundan vazgeçecek gibi durmaz. Necati bundan sonra ne yapacak? Tüm yaşantısını Türel ailesini elinden gelen her türlü kötülüğü yapmakla uğraşan Necati vicdanen huzursuz olur ve vicdan muhasebesi yapar.

Diğer yandan Aziz ve İlhan’ı Savaş’ın elinden nasıl kurtaracağını düşünür. Ama kurtarmak için Maraşlı imdadına koşar. Maraşlı İlhanı kurtarabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası dizi ekranlara gelince öğrenmiş olacağız.

Dizinin Yeni Bölüm de Neler Olacak?

 

Mahur’a kendisine inandırmaya ve anlatmaya çalışan Maraşlı bunu başaracak mı? Bundan sonra gelişmeler biraz hız kazanacak. Kendini affettirmek için uğraşan Maraşlı’yı yeni bölümde hayranlarını çok şaşırtan olaylar ve gelişmeler olacak. Senaryosu Ethem Özışık, Ercan Uğur ile Pelin Gülcan Metu’nun yönetmenliğini Arda Sarıgül’ün görev aldığı Maraşlı bu akşam saat 20.30’da ATV’de izleyicilerle ekranlarda buluşacak.

Maraşlı tüm olanları ve yaşamış olduklarını Mahur’a anlatmak için olayların başladığı yere götürecek. Mahur Maraşlı’yı dinleyecek mi, anlattıklarına inanacak mı? Hepsini yeni bölümde öğrenecek olan dizi hayranları gelişmeleri çok merak ediyor. Maraşlı güçlü kadrosu ve başarılı performansı ile çok güzel bir bölüm ile yayında olacak.