Maraşlı Dizisinde Olaylar Bitmiyor! Mahur İle Maraş’lı Kavgası Alevlendi!

Atv’nin takipçileri ile pazartesi akşamları bulaşan Maraşlı dizisi şu ana kadar 18 bölüm ekranlara geldi. Burak Deniz ile Alina Boz ikilisinin başrol paylaştığı Maraşlı’nın 18. yeni bölümü 17 Mayıs saat 20.00’da Atv ekranlarında hayranları karşısında olacak.

Yeni bölüm bomba gibi olacağı söyleniyor. Dizinin izlenme oranı bir hayli düşmüş durumda senaryodaki yenilikler iyi yönde etki edecek mi henüz belli değil, fakat öyküde önemli değişiklik yeni gelişmeler tanıklık edileceği söz konusu oldu. Maraşlı, Mahur’a sevgisini oldukça açık bir şekilde söylüyor.

Maraşlı Dizisinde Yeni Bölüm Detayları

 

Mahura aşkını itiraf eden Maraşlı, Mahur’dan cevabını alır sen beni intikamını almak için kullanmayı tercih ettin dedi. Dizide asıl bomba Necati ve cephesinde olacak. Necati’nin ağabeyi olduğunu düşünen Savaş Aziz’den gelen haberle adeta şoke olacak. Aziz’in öz oğlu olan Necati, Savaş bütün olanların Necati’nin planı olduğunu sanıyor.

Fakat Necati de babasının Ömer olduğunu sanıyordu ve bu yüzden Savaş ile birlikte yapmıştı. Şimdilerde Savaş ile Necati arasında yeni bir gerginlik başlama ihtimali yüksek. Saygın Soysal’ın hayat verdiği Savaş karakterine ne olacak? Yeni bölümde heyecanlı dakikalar ve aksiyon sizleri bekliyor.

Mahur İle  Maraşlı Karşı Karşıya

 

İntikam için beni kullanmayı seçtin diyen Mahur, Maraşlı ile sert konuşur. İstihbarattan ayrılmış olan Maraşlı Mahur’a ne duyduysan doğrudur der. Bunu duyan Mahur üzülür. Maraşlı’nın kendisine yalan söylediğini ve bunu nasıl yaptığını kabullenemez.

Olanlar karşısında çaresiz kalan Maraşlı Mahur’u alır ve her şeyin başladığı yere götürerek tüm olanları söylemek ister. Acaba Maraşlı, Mahur’a başından geçenleri istediği gibi anlatmayı yapabilecek mi? Aziz ise İlhan’ı olduğu durumdan kurtarmak için Maraşlı’dan yardım etmesini ister. Yardım isteğine kayıtsız kalmayan Maraşlı teklifi kabul eder.