Maraşlı Dizi Ekibinin Açıklama Yapmaması Sevenlerini Kızdırdı!

Çarpıcı konusu ile ekranlara gelen Maraşlı dizisinin başrol rollerinde Alina Boz ve Burak Deniz yer alıyordu. İzleyiciler bu ikilinin hem yaptıkları rollerini hem de birbirlerini ile olan uyumlarını o kadar sevdi ki sosyal platformlarda canlandırdıkları Celal ve Mahur en iyi dizi çifti ilan edildi. Aralarındaki uyum sosyal platformlarda rekorlar kırmaya başladı.

Fakat dizinin izleyicileri bu kadar iyi oyuncuların yer aldığı dizini pek önemsemediklerini ve dizi ile ilgilenmediklerini belirttiler. Birkaç haftadır dizinin reytinglerinde de düşüşler meydana geldi. Dizi daha ön plana çıkarılacakken dizi ekipleri yüzünden bu duruma düşürüldüğü ve dizinin gerilediği düşünülüyor.

Maraşlı Dizisi İzleyici Ekibi Neden Kızdı?

Dizinin tüm oyuncuları oldukça fazla konuşurken, bu kadar sevilmişken ekip henüz 2. sezonda Maraşlı dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağını açıklamadı. Her dizi sezon finali yapıp diğer sezonda yayınlayıp yayınlanmayacaklarını açıklarken Maraşlı dizi ekibinden böyle bir açıklama gelmedi.

Haliyle dizinin hayran kitlesi acaba final mi yapacak, acaba 2. sezonda olmayacak mı diye düşünerek ” Bizi bu duruma düşürmeye hakları yoktu.” diyerek Maraşlı dizi ekibine sitemde bulundu. Bu hafta reytinglerde kendini yükselten dizi sezon hayatına devam edecek mi henüz bilinmiyor.

Maraşlı Dizisi Reytinglerde Kaçıncı Sırada Yer Alıyor?

Maraşlı dizisi geçen haftalarda reytinglerde düşüşler yaşamamıştı. Fakat bu hafta kendini, hikayesini toparlayan dizi Totalde 2. sırada yerini aldı. Rakibi olan Uyanış Büyük Selçuklu ise tahtını yine başkasına kaptırmayarak 1.sıraya yerleşti.

Maraşlı dizisi Ab Total’de ise 4. sırada yerini alırken dizi izleyicileri daha iyisinde olabileceğini düşünüyor. Tabi ekip dizinin üzerine düşerek geliştirirlerse. Kötü reytingleri olmayan Maraşlı dizisi umarım gelecek bölümde de düşüşe geçmez en azından reyting sırasını koruyabilir.