La Casa De Papel Yeni Sezonda Ne Zaman Başlayacak

Gelişmekte olan teknoloji ile birlikte, özellikle dizi kültüründe de ciddi değişim ve yenilikler ile karşılaşılması mümkündür. Son dönemlerde televizyon dizilerinden çok aracı kanallar sayesinde internet dizileri de sıklıkla izlenen ve izlenme rekorları kıran türler arasında yer alıyor. İşte bu dizilerden bir tanesi olarak da La Casa De Papel isminden söz edebilmek mümkündür. La Casa De Papel dizisi İspanyol dizileri arasında yer alan ve pek çok türü içinde barındıran sürükleyici ve heyecanlı bir dizi olarak yer almaktadır. En çok merak edilen durum ise La Casa De Papel yeni sezonda ne zaman başlayacak sorusunun cevabı olmaktadır. 2017 yapımı bu dizinin yeni sezonu da Eylül ayının sonuna doğru kısa süre içerisinde tekrar başlangıç yapacağı belirtilen bilgiler arasında yer almaktadır.

La Casa De Papel Konusu Nedir

La Casa De Papel konusu nedir sorusu ise, bu dizinin ününü duymuş olan ve kısa süre içerisinde bu diziye başlamak isteyen kişiler tarafından araştırılan ve merak edilen bir konudur. La Casa De Papel aslında bir suç örgütünü anlatan dizidir. Suç dizisi olarak geçen bu dizi aynı zamanda uluslararası arenada Emmy Ödüllerini ve Premios Fenix’te de en iyi drama ödülünü almaya hak kazanmış bir dizidir. Tür olarak gerilim, suç teması gibi türleri içinde barındırmaktadır.

La Casa De Papel Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosu açısından da efsane bir dizi olduğundan söz edebilmek mümkündür. Özellikle ilk kez görülen yüzler bu dizide oldukça tutmuştur. La Casa De Papel oyuncu kadrosu eğer incelenmek istenirse Ursula Corbero, Alba Flores, Jaime Lorente, Darko Peric, Enrique Arce, Kiti Manver, Alvaro Morte, Rodrigo de la Serna, Itziar Ituno, Najwa Nimri, Paco Tous, Pedro Alonso, Miguel Herran, Esther Acevo, Hovik Keuchkerian, Maria Pedraza gibi isimlerin yer aldığı görülüyor. Başroldeki koltuklarda ise Ursula Corbero, Alvaro Morte, Pedro Alonso isimleri yer alıyor. Yaratıcı isim ise Alex Pina olarak geçiyor.

La Casa De Papel Yeni Sezon Nasıl İzlenir

Yeni sezonda bu diziye başlayıp izlemek isteyen kişiler tarafından da La Casa De Papel yeni sezon nasıl izlenir diye araştırma yapan kişiler olabiliyor. Bu diziyi yeni sezonda izlemek isteyen kişilerin yapmaları gereken tek şey Netflix abonesi olmaktır. Bu abonelik aynı zamanda ilk 30 gün ücretsiz olarak müşterilere verilmektedir.

Tavsiye edilen içerikler

1 Yorum

  1. La Casa De Papel başlasın artık yeni sezon sabırsızlıkla bekliyorum gerçekten efsane bir dizi ama favori oyuncularımı hep dizide öldürdüler yeni kadroya girecekler umarım eski oyuncuları aratmazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir