La Casa De Papel Başlıyor! İşte İstanbul Karakteri ve Yeni Oyuncuları

Son zamanlarda dijital dünyada en fazla konuşulan dizilerden birisi olan La Casa De Papel’den yeni gelişmeler aktarıldı. 4. Sezonu ile ekranlara veda edeceği söylentileri olan dizi için bu söylentiler asılsız çıktı ve La Casa De Papel ekibi 5. sezon için yakın zamandan kolları sıvamıştı.

Geçen günlerde dizinin yayınlandığı Netflix platformundan La Casa De Papel dizi setinden fotoğraflar geldi. Netflix açıklama kısmında dizinin 5.sezon çekimlerinin tamamlandığını söyledi. Dizinin bir diğer yeni gelişmesi ise yeni sezonda yeni oyuncuların yer alacağıdır.

La Casa De Papel Dizisinde “İstanbul” Karakteri Olacak Mı?

La Casa De Papel dizisinde yer alan ekip kendi isimlerini kullanmıyor. Yakalanmamak için her kişi kendine bir şehir ismi çekiyor ve dizi de o isimle yer alıyor. Şu zamana kadar olan ve çok sevilen oyuncuların isimleri ise şu şekildedir: Tokyo, Berlin, Moskova, Lizbon, Nairobi, Rio, Oslo’dur. Bu şehirler dizi de yer alırken “İstanbul” karakterinin de dizi de yer alacağı çokça söylendi. İlk başlarda Nesrin Cavadzade’nin “İstanbul” karakteri ile 4. Sezonda yer alacağı söylendi fakat söylentiler asılsız çıktı. Dizi için yalnızca Miguel Angel Silvestre ve Patrick Criado’nun isimleri verildi. Ünlü isimlerin hangi karakteri canlandırılacağı bilmiyor.  Şimdi ise 5. Sezon için Kıvanç Tatlıtuğ’un yer alacağı söyleniyor.

La Casa De Papel Dizisinin Kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ Olacak Mı?

Fenomen dizi de Kıvanç Tatlıtuğ’un olup olmayacağına dair net bir bilgi verilmedi. Fakat “İstanbul” karakteri için Kıvanç Tatlıtuğ’un yer alacağı ve dizi için İspanya’ya gittiği konuşuluyor. Sezonu tamamlanan dizinin yayın tarihi henüz belirlenmedi. Bu sebeple herhangi bir açıklamada yapılmadı. Kıvanç Tatlıtuğ’da bu konudaki sessizliğini koruyor.