Kuzey Yıldızı’nın Senaristinden Yeni Proje! İçimizden Biri Başrolde

Kuzey Yıldızı 14 Eylül 2019 tarihinde Show tv kanalında yayın hayatına başlamıştır. Komedi türünde olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2 sezondur her hafta ekranlarda izleyicileri ile buluşuyordu. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrollerinde Aslıhan Gürbüz ( Yıldız Kadıoğlu ), İsmail demirci ( Kuzey Mollaoğlu ) başrolü paylaşıyor.

Yönetmenliğini Ersoy Güler üstlenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi geçen hafta altmış dördüncü bölümü ile ekranlara veda etmişti. Başarılı yönetmen sevilen dizinin yönetmenliğinin yanı sıra Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin de senaryosunu kaleme alıyordu.

Ersoy Güler’ den İçimizden Biri

 

Aşk Yeniden dizisinin de yönetmenliğini yaparak kırk ikici altın kelebek televizyon yıldızları ödülüne layık görülmüştür. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ekranlara veda ettikten sonra Ersoy Güler’in yeni projesinin belli olduğu öğrenildi. Altmış dördüncü bölümü ile final yapan Kuzey Yıldızı İlk Aşk bir sahnesinde Kuzey’in kızı olan Feride babası ve üvey annesinin aşk hikayesini dizinin adı ile bir hikaye oluşturduğunu ve bittiğini göstermişlerdi.

Ardından da yeni bir başlangıç olarak bilgisayarına ‘İçimizden Biri‘ ismi ile yeni bir hikayeye başlamıştı. Dizinin ekranlara veda ettikten sonra Ersoy Güler’in yeni projesi için bir ipucu olduğu aynı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde olduğu gibi Show Tv kanalında ekranlara gelmeyi planlıyor.

İçimizden Biri Yaz Sonu Setlerde

 

Yönetmen Ersoy Güler’in kaleme aldığı ve yöneteceği ‘ İçimizden biri ‘ dizisinin ilk oyuncusu da belli oldu. İçimizden Biri dizisinde Kuzey Yıldızı’nın Feride’sine hayat veren Gizem Güneş’in kadroda yer alacağı açıklandı.

Merakla beklenen dizinin yaz sonuna doğru çekimlerinin başlanacağı ve yeni sezonda ekranlarda olmayı planlıyor.