Kuruluş Osman Dizisinde Şaşırtan Evlilik Kararı! Bala Hatun Bu Duruma Ne Diyecek

Her Çarşamba reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisi, günümüzde en çok seyredilen dizilerden bir tanesidir. Özellikle zirveden hiç düşmeyen Kuruluş Osman dizisi, şanlı asrımızı anlattığından dolayı milyonlarca kişi tarafından da çok beğeniliyor. Bildiğiniz üzere Kuruluş Osman dizisi, geçtiğimiz Çarşamba günü 57. bölümü ile ekranlara gelmişti. Yarın akşam ise dizinin 58. bölümü ekranlara gelecektir. 58. bölüm de Osman Bey Malhun Hatun ile evlenme kararını açıklıyor.

Nikola ise Osman Bey’in Moğollarla olan anlaşmasını bozmak için faaliyete geçer. Şeyh Edebali de araya girer ve Osman Bey ile Umur Bey arasındaki çatışmayı önler. Bunun ardına Umur Bey, Togay’a saldırı yapmaktan vazgeçer. Umut Bey’in gelmemesi ile beraber Togay’ı tuzağa düşürme planı bozulan Nikola, Osman bey ve Togay arasında ki barışı bozmak için harekete geçer.

Osman Bey Önemli Kararını Bala Hatun’a Açıklıyor!

Osman Bey, Göktuğ ile Alpleri sefir göndererek Togay’a anlaşmaya sadık kalacağını bildirirken, Şeyh Edebali de Umur Beyi evlilik mevzusunda ikna etme görevini üstüne alır. Buna bağlı olarak Osman Bey ise Şeyh Edebalinin önerilerini beylere danıştıktan sonra, Malhun Hatun ile evlenmeye karar verdiğini açıklar.

Malhun Hatun Nasıl Bir Tepki Verecek?

Malhun Hatun Osman Bey’in evlilik teklifine nasıl bir tepki verecek? Özellikle Umur Bey, Osman Bey’in kızı ile evlenmesine razı gelecek mi? Aynı zamanda Bala Hatun Osman Bey’in bu şaşırtan evlilik kararını nasıl karşılayacak? İşte bu ve bu gibi bütün soruların cevaplarını, yarın akşam saat 20’de ATV kanalında göreceksiniz. Yapım, senaryo ve projesi tamamen Mehmet Bozdağ’a ait olan Kuruluş Osman dizisini yarın akşam izlemek için saat 20’de ATV kanalında olmayı unutmayınız.