Kuruluş Osman Dizisinde Büyük Teklif! Ortaya Çıkınca Herkes Şaşırdı! İşte O Karışıklığa Yol Açan Teklifin Detayları

Kuruluş Osman dizisi dün akşam elli dokuzuncu bölümü yayınlandı. Osman Bey yine bir oyunu bozdu. Yıldız Çağrı Atiksoy’un hayat verdiği Malhun Hatun diziye çok iyi bir giriş yapmıştı. Oyuncu rolü gereği hikayede önemli bir yere geldi. Osman Bey’in evlilik teklifini alan Malhun Hatun teklife olumlu yanıt verdi.

Bu sahne dizinin reytinglerini yükseltti. İzleyici adeta o dakikaları soluksuz izledi. Sosyal medyada da sesini duyuran Kuruluş Osman medyanın zirvesine ulaştı. Kuruluş Osman tüm kişiler kategorisinde ve ABC1 gruplarında dün akşamın en çok izlenen yapımı oldu.

Kuruluş Osman Bir Olma Vakti

 

Dizi #birolmavakti etiketiyle sosyal medyanın zirvesindeydi. Yurt içinde ve yurt dışında gündemde yer aldı. Osman Bey Togay’ın elinde esir olan Umur Beyi kurtarması Malhun Hatun tarafından evlilik teklifini kabul etmesine sebep oldu.

Bir önceki bölümde Malhun Hatun’u istemek için Şeyh Edebalı ile beraber Umur Bey’in obasına giden Osman Bey Umur beyi obasında bulamaz. Kendisinin davet etmesine rağmen Umur Bey’in obada olmaması Osman Bey’in kafasını karıştırır. Umur Bey Osman gelmeden önce Togay’ın kampına baskına gider.

Umur Bey’in Obasına Baskın

 

Moğollar tarafından obaya baskın gerçekleşir. Osman Bey haberi alır almaz Umur Bay’in obasına gider. Umur Bey Osman Bey’in obaya geldiğinde neden obada olmadığı konusunda yalan söylemeyi tercih eder. Düşmanlarını birbirine savaştırma keyfini süren Nikola Togay’ın Osman Bey’e saldırı yapacağını tahmin ederek bu durumdan avantaj sağlamak ister.

Osman Bey’in Malhun Hatun’a yaptığı evlilik teklifi sonrasında Malhun Hatun endişesini dile getirir. Bala Hatun konusunda endişeleri olduğunu söyledi. Osman Bey gerekli açıklamayı yaptıktan sonra endişelerini gideren Malhun Hatun evlilik teklifini kabul ettiğini söyledi. Kuruluş Osman çarşamba günleri Atv’de izleyicilerle buluşuyor.