Kuruluş Osman Dizisinde Büyük Gelişme Meydana Geldi! Osman Bey Kararını Verdi, Her Şey Sona Erdi! O İsim Devam Ediyor…

Kuruluş Osman dizisinde heyecan bitmek tükenmek bilmiyor. İkinci sezonunda da seyircisinden çok büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinde olan Kuruluş Osman; 12 Mayıs Çarşamba günü ekranlara gelecek bölümüyle birlikte şimdiden çok büyük bir heyecan yarattı. Dizinin yayınlanacak olan 58. bölümünde yaşanacaklar; Osman Bey’in son noktaya geldiğini gösteriyor.

Osman Bey Evlenecek Mi?

Şeyh Edebali’nin araya girip, Osman Bey ve Umur Bey arasında yaşanan çatışmayı engellemesinin hemen sonrasında Umur Bey, Togay’a saldırmaktan vazgeçmişti. Umur Bey’in gelmemesiyle birlikte Togayı tuzağa düşürme planı da bozulan Nikola, Osman Bey ile Togay arasındaki barışı bozmak için harekete geçmektedir. Tüm bu olaylar derinlemesine devam ederken, Osman Bey ise; farklı bir konuda son noktaya gelmiştir. O kararı artık vermiştir. 58. bölümde yaşanacak o olay şu şekilde:

sman Bey; Göktup ve Alpleri elçi olarak göndererek Togay’a anlaşmaya sadık kalacak olduklarını net bir şekilde belirtirken; Şeyh Edebali, evlilik konusunda Umur Bey’i ikna etme görevini üzerine almıştır. Herkesi şaşırtan olayda ise Osman Bey; Şeyh Edebali’nin de tavsiyesiyle birlikte beylerle istişare edip, Malhun Hatun ile evlenmeye karar verdiğini açıklar. Osman Bey, uzun düşünme sürecinin sonunda son karar olarak evliliği tercih eder. Artık Malhun Hatun ile evliliği başlıyor! Malhun Hatun, Osman Bey’in teklifine nasıl cevap verecek? Umur Bey, kızıyla evlenmesine razı olacak mı?

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Seyirciler bu sorunun yanı sıra; Bala Hatun’un ne yapacağını, Nikola’nın Togay’ı kışkırtma amacıyla nasıl bir tuzak kuracağını merak ediyor. Bu merakların tamamı yarın ekranlara gelecek bölümde tamamen gidecek. 58. bölümde yaşananlar, daha önce yaşanan her şeyin üstüne çizik çektirecek. Çünkü birçok olay zincirinin pimi bu bölümde çekilecek.

Proje tasarım ve senaryosunda Mehmet Bozdağ’ın yer aldığı, Metin Günay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünde Burak Özçivit’in bulunduğu Kuruluş Osman dizisi, Çarşamba akşamlarına damga vurmaya büyük bir hızla devam edecek. Bu bölümün reyting rekorları kırması bekleniyor.