Kurtlar Vadisi Kaos 2020 Başlıyor mu?

İki sezondur ekrandan uzak kalan ‘Kurtlar Vadisi’nin tekrar başlayacağı haberi, fenomen dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Yayınlandığı dönem büyük reyting başarısı elde eden dizi tekrar başlayacak dedikoduları dolaşıyor.

1.5 milyon üyesi olan Netflix’in, yaş ortalamasını artırmak ve orta yaş abone kazanmak için ‘Kurtlar Vadisi’ni yayınlayacağı iddia edildi. Necati Şaşmaz’ın sahibi olduğu Pana Film’in, bir sezonu hazır olan ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ için Netflix’le her konuda anlaşma sağladığı öğrenildi.

Çekimleri kasım ayında başlayacak ‘Kurtlar Vadisi Kaos’da, Necati Şaşmaz ve Defne Samyeli’nin Başröllerde yer alacağı konuşuluyor.

2020 yılında yayınlanacak ‘Kurtlar Vadisi’nin, ‘Kaos’ sezonu ile birlikte 15 Temmuz darbe girişiminden sonraki olayları konu alacağı belirtildi.

Necati ŞAŞMAZ Hayranlarıyla Fotoğrafı

Çekimleri Kasım Ayında Başlıyor

Birinci sezon senaryosu hazır olan Kurtlar Vadisi Kaos’un çekimlerinin ise Kasım ayında başlaması bekleniyor. Dizinin başrolünde ise yine dizideki adı Polat Alemdar olarak tanınan Necati Şaşmaz oynayacak.

Kurtlar vadisi ilk 15 Ocak 2003’te başlayan , şu ana kadar Show TV, Kanal D, Star TV ve TNT’de izleyicisiyle buluşmuştu.Şimdi ise Netflix de yayınlanmak için hazırlanıyor.

‘Kurtlar Vadisi’ hayranları, dizinin duyurusu için beklemeye geçti.

Tavsiye edilen içerikler

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir