Kumkum Bhagya -Ah Kalbim – Hint Dizisi 2014 Yapımı

Önemli Hint dizilerinden birisi olan ve Türk televizyonlarında da gösterilen KumKum Bhagya, 2014’te ilk bölümü yayınlanmış olan bir Hindistan dizisidir. Kadrosunda ünlü oyuncular barındıran dizinin romantik bir dille işlenmesi ve aşk konusu eksenine alması seyircileri dizinin içine çekmektedir.

Yüzlerce bölüm yayınlanan ve yeni bölümleri Türk televizyonlarında gösterilmeye devam eden dizinin oyuncu kadrosunda dev isimler bulunmaktadır. Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Mrunal Thakur, Supriya Shukla ve Daljeet Soundh’un oynadığı dizinin Türkiye’de “Ah Kalbim” olarak yayınlandığı bilinirken, ülkemiz izleyicilerinin diziye çok fazla rağbet ettikleri görülmektedir.

KumKum Bhagya ya da Türkiye ’deki bilinen adıyla Ah Kalbim, aslında klişe bir aşk hikayesini işlemekten çok entrikalar ve heyecanlı sahneleriyle izleyicilerden tam not almaktadır. Dizi, birbirlerine tamamen zıt olan iki kız kardeşin öyküsünü anlatmaktadır. Pragya isimli abla, küçük kardeşine ve annesine baktığı için evlilik fikrini yadırgamakta ve kendi ayakları üzerinde durmaktadır.

Bülbül ise küçük kardeş olarak çok daha farklı fikirlere sahip olan bir kişiliktir. Bu iki kardeşin hayatları Bülbül’ün bir konsere gitmek istemesiyle değişir. Konserde ünlü şarkıcı Ahbi ile tanışan Bülbül, ona karşı farklı şeyler hissetmektedir. Ancak büyük kardeş Pragya bu ilişkiye engel olurken kendisini bir anda Ahbi ’den hoşlanırken bulmaktadır.

Son derece sürükleyici bir hikayeye sahip olan ve her bölümün soluksuz izlenildiği dizi Hindistan kültürünü de çok başarılı şekilde yansıtmaktadır. Farklı fikirlere sahip olan iki kardeşin öyküsünün konu edildiği dizi aslında yaratılan aşk üçgeni ile keyifli bir hale gelmektedir. Siz de KumKum Bhagya (Ah Kalbim) izle seçeneğini kullanarak diziyi takip edebilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Tüm izleyicilere keyifli seyiler dileriz.

IMDB 4,7

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir