Köle Avcıları (Chuno The Slave Hunters) Kore Dizisi

Chuno The Slave Hunters, 2010 yılının Ocak ayında başlayıp Mart ayında sona eren 24 bölümlü bir dizidir. Her bölümü ortalama 70 dakika olan dizi Güney Kore’nin KBS2 kanalında yayınlanmış ve dünyada da önemli bir izleyici kitlesi elde etmeyi başarmıştır. Dram ve tarih türlerinde çekilen dizinin ayrıca macera ve aşk unsurları içermesi de hikayeyi çok daha keyifli bir hale getirmiştir. Kwak Jung-hwan ‘ın yönetmenliğini yaptığı dizinin oyuncu kadrosu da oldukça geniştir.

Güney Kore ve dünyanın çeşitli ülkelerinde hayran kitlesi yakalayan Jang Hyuk’un başrolde olduğu dizide ayrıca Lee Da-Hae, Park Ki-woong, Go Joon-hee ve Dong-il Song gibi ünlü isimler de yer almaktadır. Türkçe’ye “Köle Avcıları” olarak çevrilen dizinin oyuncu kadrosu ile birlikte teknik ekibinin başarılı olması da yapımı üst sıralara taşımıştır.

24 bölüm yayınlanan Chuno The Slave Hunters adlı dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Dizinin ana teması, köle avcılarının hayata bakış açılarını ve misyonun özetlemektir. Önemli bir köle avcısı olan Lee Dae (Jang Hyuk), veliaht olduğu düşünülen bir kölenin peşine düşmüştür.

Ancak Lee Dae bu köleyi ararken sevdiği kadın olan Un-nyun da aramakta ve izini sürmektedir. Tabii ki bu arada kadınına göz diken insanlarla da baş etmesi ve onları yenmesi gerekecektir.

Dizi, yayınlandığı dönemlerde reyting rekorları kırarak değerli bir başarıya imza atmıştır. Aşk konusunu tarihi öğelerle birleştiren ve macera tadında anlatan yapım Güney Kore’de olduğu gibi dünyada da büyük ilgi görmüştür. Siz de ortalama her bölümü 70 dakika olan Chuno The Slave Hunters izle seçeneğini kullanarak diziyi takip edebilir, keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.

IMDB 8,8

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir