Kırmızı Odasında Milyonları Hayal Kırıklığına Uğratacak Veda! Delikanlı Sadi Ekranlara Veda Ediyor! Sosyal Medya Karıştı! Neler Oluyor?

TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların sevilen yüzü Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Sadi karakterine aynı zamanda Kadir Bertan isimli çocuk oyuncu canlandırıyordu. Her yeni bölümüyle reyting rekorları kırmayı başaran dizide yer alan Erkan Petekkaya tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyordu.

Kırmızı Oda Dizisinde Beklenmeyen Veda!

TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Kırmızı Oda dizisine girdiği ilk günden beri sevilmiş bir karakter olan Delikanlı Sadi, panik atak sorununu izleyenlerine yaşatmıştı. Öyle ki, Sadi karakteri çok sevilince 13 bölümlük sözleşmesi uzatılmıştı. Dizide uzun bir süredir yer alan Sadi karakteri ise ekranlara veda ettiğini resmen duyurdu.

Ekranların sevilen dizisinde yankılanan bu üzücü haber sosyal medyada ve magazin dünyasına bomba gibi düşen bu durum ise seyircilerin dikkatlerinden kaçmadı. Sevilerek izlenen karakterin vedasına karşılık olarak sevenleri ise binlerce yorum atarak düşüncelerini dile getirdi. “Hakkınızı helal edin” diyerek vedasını duyuran Erkan Petekkaya, gönüllerde adeta taht kurdu.

Erkan Petekkaya Diziye Veda Ediyor!

Oyunculuğu ve kişiliğiyle Türkiye’nin en sevilen isimlerinden biri olan Erkan Petekkaya, Delikanlı Sadi, karakteriyle adeta özdeşleşmişti. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 36. Bölümünde katılarak reytingleri uçurması da Delikanlı Sadi’nin çok sevildiğini gösteren bir diğer etkendi. Peki, Erkan Petekkaya nasıl vedasını duyurdu? İşte merak edilen tüm diğer detaylar…

Sadi’nin Gençliği Fırtınalar Estirecek!

Sosyal medya hesabını aktif kullanmayan Erkan Petekkaya; Kadir Bertan, Miraç Altan Çuhadar ce Alikya Dora Renda için bir paylaşım yaptı; “Sevgili kardeşlerime verdikleri emekler için çok teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun, hakkınızı helal edin evlatlar! Eğer benim varsa size helal ve kurban olsun! Tekrar teşekkür ederim; o güzel kalplerinize, yeteneğinize…” sözlerini dile getirdi. Başarılı çocuk oyunculara vedasını duyuran Erkan Petekkaya’nın gençliği ise yeni bölümlerde resmen gözükecek. Dizide Erkan Petekkaya’nın gençliğini ise başarılı oyuncu Baran Bölükbaşı canlandıracak. Dizide büyük etkiler bırakacağı şimdiden belli olan Baran Bölükbaşı’nın senaryolarının da hazırlandığı biliniyor. Sizlerde Kırmızı Oda dizisinin Delikanlı Sadi’sini beğeniyor musunuz?