Kırmızı Oda Dizisinin Yeni Delikanlısı Ortaya Çıktı! Sadi Karakterinin Gençliği O İsme Emanet Edildi! Duyanların İnanamadığı O İsim…

TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren milyonların dikkatini üzerinde toplamayı başaran dizi reyting rekortmeni olarak da biliniyor. Dikkat çeken karakterler arasında baş gösteren Delikanlı Sadi televizyon ekranlarında adeta yankı uyandırıyor. Son zamanlarda oldukça öne çıkmayı başaran Delikanlı Sadi karakterinin gençliğine hayat verecek isim ise resmen seyircileri şaşkına uğrattı. O isim…

Delikanlı Sadi’nin Gençliği Ortaya Çıktı!

TV8 ekranlarının en çok izlenen yapımlarından olan Kırmızı Oda’nın en dikkat çeken oyuncularının ilk sırasında kesinlikle Delikanlı Sadi yer alıyor. Usta oyuncu Erkan Petekkaya’nın çok yüksek seviye bir oyunculuk başarısıyla yansıttığı Sadi karakteri; son birkaç ayda dizinin en popüler karakteri haline geldi. İnsanlar artık Petekkaya’ya gerçek hayatında da Sadi diyorlar. Oyunculuğu ile dikkat çekmeyi başaran ünlü oyuncunun hayat verdiği Sadi karakteri için izleyenlere oldukça duygusal anlar yaşatılırken, çocukluk döneminde yaşanan hikayelerin bittiği öğrenildi. Sadi’nin bu kez gençlik yılları ekranlara verilecek. Verilecek verilmesine fakat; o isim herkesi şaşkına çevirecek! İşte Delikanlı Sadi’nin gençliğini canlandıracak o isim!

Kırmızı Oda dizisinin en sevilen karakteri Sadi’nin gençliğine hayat verecek olan isim Baran Bölükbaşı olarak kendini gösteriyor. Delikanlı Sadi ile ilgili oldukça merak edilen bu sorunun cevabı böylelikle tanıt bulmuş oldu. Seyirciler, yaşanan söz konusu gelişmenin hemen sonrasında bu kez de Baran Bölükbaşı ile ilgili yorumlar yapıp, Bölükbaşı’yı araştırmaya başladılar. Kimi izleyiciler Bölükbaşı’nın bu rol için biçilmiş kaftan olduğunu dile getirirken, kimi izleyiciler ise Sadi’yi böyle bir insanın canlandırmasının çok mantıksız olduğunu söyledi. Sizin yorumunuz ne? Sizce Baran Bölükbaşı Sadi karakterinin gençliğini güzel bir şekilde canlandırabilecek mi?

Baran Bölükbaşı Kimdir?

Delikanlı Sadi’nin gençliğini canlandıracak olan başarılı oyuncu Baran Bölükbaşı, 1 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Aslen İskenderun uyrukludur. Lise dönemlerinde bir müzik grubu girişiminde bulunarak ilk atılımını gerçekleştiren Bölükbaşı, müzik dünyasında da oldukça başarılı olup piyano, bateri gibi birçok müzik aletini çalmayı bilmektedir. Antalya Replik Sanat Eğitim Kurumları’nda oyunculuk için özel eğitim almıştır ve devamında Beykent Üniversitesi’nde Oyunculuk bölümünde eğitim görmüştür.

Baran Bölükbaşı’nın Kariyeri!

Beykent’ten hemen sonra Cüneyt Sayıl oyunculuk atölyesine geçen Baran, burada da kamera önü oyunculuk eğitimi alarak bu alanda iyice başarılı hale gelmiştir. Sonrasında ise Adı Efsane ve Sevdanın Bahçesi dizilerinde rol almıştır. Adı Efsane’de Fiko karakteriyle akıllara kazınan Baran Bölükbaşı, son olarak 2021 yılında Exxen platformundaki Öğrenci Evi’nde Latif karakterine hayat vermiştir. Kırmızı Oda dizisinde de Sadi’nin gençliğiyle izleyicilerin karşısına geçecektir.