Kırmızı Oda Dizisinde Yeni Bir Gelişme Daha Ortaya Çıktı! Merakla Beklenen Olay Açıklık Buldu! Sadi’nin Gençliğini Canlandıracak İsim…

TV8 ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta yayınlanan yeni bölümüyle heyecanı ikiye katlamayı başaran dizide yeni gelişmeler yaşandı. Sevilerek izlenilen dizide Sadi karakterini canlandıran Erkan Petekkaya’nın oyunculuğu göz kamaştırıyor. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan yeni bölümünde bir gerçeğin daha ortaya çıkacağı bilinirken Sadi karakterinin küçüklüğü de çok sevilmişti.

Kırmızı Oda Dizisinden Büyük Hamle!

TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabında yer alan hikayeleri ekranlara getiren Kırmızı Oda dizisi yaşanmış gerçekleri ortaya döküyor. İzlenme rekorlarının kırıldığı dizide her bölüm seyircisine hitap ediyor. Boncuk ve Kumru’nun döneminde diziye giriş yapan Erken Petekkaya çok sevildiğinden dolayı hikayesini uzun bir şekilde anlatmıştı. Normalde daha kısa ömrü olan hikaye sosyal medyada ve izleyiciler tarafından çok beğenildiği için birkaç bölüm daha sevenleriyle buluşacak.

Ekranların sevilen dizisinde her bölüm farklı bir heyecan yaşanırken Erkan Petekkaya’nın oyunculuğu her yeni bölümde dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. Erkan Perekkaya’nın çocukluğuna hayat veren Kadir Bertan isimli yetenekli bir çocuk oyuncuydu. Küçüklüğünde attığı badirelerle, hikayesiyle oldukça sevilen Sadi karakteri ekran başındaki seyircileri acı dolu sahneleriyle yüreklerini burkuyordu. İlginç ve acı dolu bir hayat yaşayan Sadi karakterinin çocukluğu kısa bir süre sonra bitecek.

Sadi karakterinin gençliğini kim canlandıracak?

Yayın hayatına girdiği ilk günden beri milyonların pür dikkat izlediği Kırmızı Oda dizisi yayın hayatına başarılı bir şekilde devam ediyor. En çok dikkat çeken senaryolardan birisi olan Sadi karakterinin çocukluk bölümlerinin birkaç hafta içerisinde sona ermesi beklenirken; gençliği ise ekranlarda yeninden göz dolduracak. En çok merak edilen soru işaretlerinden birisi ise “Sadi karakterinin gençliğini kim canlandıracak?” sorusu oldu. Bu soruya cevap veren Birsen Altuntaş, yakışıklı oyuncularımız arasında yerini alan bir ismin Sadi karakterinin gençliğine hayat vereceği resmen duyuruldu.

Sadi’nin Senaryosu Ne Zaman Bitecek?

Adı Efsane dizisiyle adını duyuran başarılı isim Baran Bölükbaşı daha sonrasında Sevda’nın Bahçesi, Servet, Vuslat ve Öğrenci Evi gibi birçok yapımda yer almıştı. Kırmızı Oda dizisiyle yeniden sevenlerini selamlayacak olan başarılı oyuncunun Sadi’nin temellerinde yer alması ise sevenlerini çok mutlu etti. Kırmızı Oda dizisinde duruşuyla ve karakteriyle sevenlerini kendine çeken Sadi karakterinin hikayesi sezon finaliyle birlikte biteceği düşünülüyor. Dizinin sezon finali ise 37 bölüm olarak düşünülüyor olsa bile henüz netlik kazanmadı. Sizler Kırmızı Oda dizisinin genç Sadi’si hakkında neler düşünüyorsunuz?