Kırmızı Oda Dizisi Yayından Kaldırılmak Üzere! Seyirciler Diziyi Linçlemeye Başladı! Acun Ilıcalı’dan Hamle Bekleniyor! Neler Oluyor?

TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta cuma akşamları yayınlanan yeni bölümüyle milyonların dikkatini çekmeyi başaran dizi geçtiğimiz gün yayınladığı fragmanlar linç edildi. Dizinin akışından rahatsız olduğunu dile getiren seyirclier bu durumu RTÜK’e bildirdiğini ifade etti. Yayından kaldırılma ihtimali olan Kırmızı Oda dizisi için ise Acun Ilıcalı’dan büyük bir hamle bekleniyor.

Kırmızı Oda Çıkmaza Mı Girdi!

TV8 ekranlarının vazgeçilmezi haline gelmeyi başaran Kırmızı Oda dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde girmeyi başaran fenomen dizi Kırmızı Oda her yeni bölümünde birbirinden farklı olayları işleyerek gelişiyor. Sık sık senaryo gereği birbirinden başarılı oyuncuları kadrosuna dahil ederken kadrosunda bulunan değerli oyunculara da veda ediyor. Gerçek hayat hikayelerinden oluşan ekranların sevilen dizisinde Zafer ve Nihal, Zaferin Babası, Sadi ve Mitra konusu işleniyor.

Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden Kırmızı Oda dizisi ana konusunun yanı sıra büyük ve başalı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Başrollerinde Binnur Kaya gibi güçlü bir ismin bulunduğu dizi her bölümde farklı bir heyecan yaşatıyor. Ekranlara gelen son bölümde ise Zafer ve Nihal boşanma kararı almıştı. Yeni bölüm fragmanında ise Zafer’in yeni birine aşık olduğu görülünce seyirciler çılgına döndü ve konu hakkında birbirinden sert eleştiriler yaparak; artık dizinin saçma bir noktaya geldiğini, televizyondan izlenmesinin bile çok çirkin olduğunu dile getirdiler.

Seyirciler Bu Duruma Tepkili!

Sevilen dizinin son zamanlarda ise belli bir reyting düşüşü yaşadığı resmen görülüyor. Diziyi sadece Sadi için izlediklerini dile getiren kitle ise diziye yeni bir hikayenin katılması gerektiğinin sık sık altını çiziyor. Bunların yanında ise birçok seyirci dizinin artık gelmemesi gereken bir noktaya geldiğini ifade ediyor.

Sosyal Medya Büyük Tepki Gösterdi!

Sosyal medyada ise konu hakkında; “Nihale yıllarca aşık olamadın, 2 dakikada tanımadığın bir kıza aşık oluyorsun!”, “İğreti geldi artık şu Mitra ve Zafer arasındaki ilişkinin veyahut bu tarz ilişkilerin “aşk” adı altında masumlaştırılmasından; Bu aşk değil, iğrençlik/ikiyüzlülük. Diyecek başka kelime bulamıyorum.” Gibi birçok yorum geldi.. Birçok kişi ise sosyal medya üzerinden “Diziyi RTÜK’e şikayet etmeliyim diye düşündüm ama baktım izlememek daha mantıklı dedim ve artık izlemiyorum. Aşk böyle bir şey değil” sözlerini dile getirdiler. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?