Kerem Bürsin’den Büyük Başarı! Dizileri Dünyada İzlenmeye Başladı! Ünlü Oyuncunun Dizileri Bu Ülkelerde Yayınlanıyor

Kerem Bürsin’in rol aldığı iki dizinin farklı ülkelerde aynı anda yayınlanmasıyla, dünya çapında hayranlarının sayısı gün geçtikçe artmakta bu sayıya her geçen gün yenileri eklenmekte. Kerem Bürsin ‘in şu anda sezon arasında olan dizisi Sen Çal Kapımı, İtalya’da, Şeref Meselesi dizisi de Polanya’ nın Novelas+ kanalında yayınlanmaya başlamış durumdadır.

Bir süre önce sezon finali yapan Fox TV’nin dizisi Sen Çal Kapımı dizisi, sosyal medyadan büyük ilgi ve destek aldı. Dizinin ve başroldeki Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in hayranları, adeta sosyal medyada mesajlar adeta bomba gibi yağıyor.

Şeref Meselesi Dizisi Finali

 

Diğer başrol oynadığı Şeref Meselesi Kerem Bürsin’in oynadığı iki diziden bir tanesi kanal D’de yayınlanan Şeref Meselesi 26 bölümü ile ekranlar karşısında olarak finali yaptı. Polanya’ da kısa zaman önce ekrana gelmeye başladığı da öğrenildi. Şeref Meselesi dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği başrol oyuncuları olarak Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı ve Burcu Biricik rol alıyordu. Dizi, Bir İtalya’n dizisi olan L’onoree il Rispetto adlı yapımın Türkiye uyarlamasıydı.

Sen Çal Kapımı Dizisine Sosyal Medya Desteği

 

Sen Çal Kapımı dizisinin sosyal medyadan çığ gibi büyüyen bir destek söz konusu hayranları tarafından yüksek çapta destek alan dizi şu sıralar sezon finalinde haziran ayında yeniden yayınlanacak olan dizinin takipçileri sabırsızlıkla bekliyor. Sen Çal Kapı yakında İtalya’nın Canale 5 kanalında yayınlanacak.

Tanıtımları dönmeye başlayan diziye şu anlık ilgi oldukça fazla şimdiden sosyal medyada dizi ve konusu çok fazla konuşulanların arasında yerini almış durumdadır. Sen Çal Kapımı şimdilerde yayında değil ama sanki hiç sezon finali vermemiş gibi gündemden hiç düşmüyor. İkilinin hayranları eski bölümleri konuşuyor. İki oyuncuda sosyal medya hesaplarından paylaşımları ve Maldivler’e beraber gitmeleri gündemden düşmüyor.