Kefaret Dizisinden Gelen Bu Haberi Kimse Beklemiyordu! Meltem’in Işıltılı Hayatı Olay Olacak

Fox TV ekranlarında Pazar akşamı ekranlara gelen Kefaret dizisi her bölümü ile heyecanın katlandığı ve artarak devam ettiği bir yapım konumunda bulunuyor. Teşkilat dizisinin etkisi ile reytingler de düşme eğilimine girmiş olsa da Kefaret’i takip eden hiçte azımsanmayacak bir geniş izleyici kitlesine hala sahip bulunuyor.

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un yer aldığı dizinin hem konusu güzel akıcı hem de oyunculuk performansları çok dikkat çekiyor. Arzu karakterini canlandıran Mine Kılıç’ın da göze çarptığı Kefaret dizisinin 25.yeni bölümünde dikkate alınması gereken bir gelişme söz konusudur.

Kefaret Dizisinde Yaşanacak Gelişmeler

 

Mine Kılıç’ın büyük bir başarıyla canlandırdığı Arzu karakterinin hamile olduğunu belirtmesi herkes tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Zeynep’in çocuğuna annelik yapma isteği içinde olan şimdi kendi çocuğunun olacağı düşüncesine bakalım Arzu’ya nasıl etki gösterecek? dizinin 25. bölümünden ilk fragman gecikmeden yayınlandı.

Arzu kızı olarak benimsediği Elif’i görmek için büyük bir riske giriyor. Zeynep ise kızı Sude için büyük bir savaş başlattı ve onu vermek istemiyor.

Arzu kızını görmek için büyük bir riske kalkışmayı göze alıyor. Zeynep Sude’yi vermemek adına elinden geleni yapaya kararlı bunun için zorlu geçecek bir hukuk mücadelesine girmeyi aklına koyar. Münevver ve Kadir artık aynı evde yaşamaya ve aynı yastığa baş koymakta zorlanır. Bu sorunu çözmek için ikisi de bir adım atarlar ve ilişki terapistine gitme kararı alırlar ve gideler.

Meltem Işıltılı Hayata Başlıyor

 

Alp Meltem’i ailesiyle tanıştırmak ister. Meltem ışıltılı ve renkli bir hayata açılmakta olan kapıyı aralamaya başlar. Sude’nin akrabası olduğunu söyleyen ve iddia eden birisi Sude’yi Zeynep’ten ayırmak için yeni girişimlerde bulunur.

Hepsi ve çok daha fazlası yayınlanacak 25. bölümde tüm merak edilen sorulara yanıt verecek olan dizi Pazar akşamı Fox ekranlarında yerini alacak. Başarılı oyuncuları ve donanımlı kadrosuyla ekrana gelecek olan dizi Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat  ve rol alan diğer oyuncuların göz dolduran performanslarıyla siz dizi severlerin karşısında olacak.

https://youtu.be/r14r6TfGX9A