Kazara Aşk Dizisinin Harika Uyumu Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler Harika Uyumları ile Beğenildi

ATV’nin yeni dizisi olan Kazara Aşk’ın muhteşem çekimleri devam ediyor. Ümit Kantarcılar ile Sude Zülal Güler’in başrollerinde oynadığı dizi romantik komedi tadında geliyor. Tanıtımı yayınlanan dizi oldukça beğenildi. İzleyici tarafından büyük beğeni toplayan tanıtımda hikâye az çok ortaya çıktı.

Dizide başrol oyuncularının arasındaki uyum oldukça ilgi gördü. Beğenilen oyuncular bu karakterleri ile sevileceğe benziyor. Büyük ilgi gören tanıtım yapımcıları da mutlu etti. Setten paylaşılan fotoğraflar sonucunda ikilinin set ortamında da oldukça iyi anlaştığı görülüyor.

Koliba Film yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Sadullah Çelen yapıyor. Bekir Baran’ın senaryosunu yazdığı yapım oldukça iddialı gibi görünüyor.

Harika Oyuncu Kadrosu ve Muhteşem Hikayesi 

Tatlı bir kaza sonucu karşılasan ve yepyeni bir yola giren iki gencin hikayesini anlatan dizinin konusu çok sevildi. Dizinin oyuncu kadrosunda ise; Ümit Kantarcılar, Sude Zülal Güler Uğur Çavuşoğlu, Selin Işık, Servet Pandur, Sadi Celil Cengiz, Burak Tamdoğan, Aycan Koptur, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Öykü Candanadam, Ali Haydar Çataltepe, Çağdaş Tekin, Nalan Örgüt, Nermin Aslan, ve Billur Pınar Yılmaz yer alıyor.

Beğenilecek harika hikayesi ile ‘Kazara Aşk’ yaz günlerinde içleri ısıtacak. Dizi güzel genç bir kızın hayalleri ile başlayan ve aşka inanan bir kızın hikayesini anlatıyor. Diğer yanda zengin, genç ve yakışıklı bir gencin hikayesi ile bütünleşen iki gencin hikayesi oldukça eğlendirecek. Kazara karşılasan iki gencin başına gelen ilginç ve komik olaylar dizide anlatılacak. Gençler ne yapacak? Hayatları savrulan ve bir yerde kesişen bu iki gencin aşkı eğlenceli bir hal alacak.

‘Kazara Aşk’ tatlı ve heyecanlı hikayesi, güçlü kadrosuyla yakında Star’da…