Kazara Aşk Bu Yaz Star Tv’de Ekranlarda! Dizi Oyuncularına Çok Şaşıracaksınız! Konusu da Oldukça Dikkat Çekici

Koliba Filmin yapımcılığını üstlendiği Kazara Aşk dizisi ekranlara bomba gibi gelmeyi planlıyor. Kazara Aşk dizisi komedi türünde ve aile sıcaklığında olduğu için ekranlara hikayesi ile herkesin içini ısıtmaya geliyor. Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu Kazara Aşk dizisinin senaristliğini üstleniyor.

Merakla beklenen dizinin şimdiye kadar 3 tane fragmanı yayınlandı. Fragmanlardan görüldüğü kadar bile Kazara Aşk dizisinin başrolleri paylaşan Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler çiftin uyumu çok beğenildi.

Sude Zülal Güler ile Ümit Kantarcı Uyumu Yakaladı

 

Yaz sezonunda ekranlara gelecek olan Kazara Aşk dizisi Türk yapımıdır. Dizinin başrollerinden biri olan Ümit Kantarcı 10 Ekim 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Yetenekli oyuncu daha önce Kanatsız Kuşlar, Kızlar ve Anneleri, Vuslat, Dert Bende ve Pis Yedili gibi birbirinden başarılı projelerde yer almıştır.

Bir diğer başrol oyuncusu olan Sude Zülal Güler ise 25 Ağustos 2001 yılında dünyaya gelmiştir. 19 yaşında olan genç oyuncu Tolgahan Sayışman ile başrol paylaştığı Şeref Sözü adlı dizide yer almıştır. Sude Zülal Güler ve Uğur Kantarcı dizide Civan ve Şimal adlı iki genci canlandıracaklar.

Civan Ve Şimal’in Benzersiz Aşk Hikayesi

 

Kazara Aşk dizisinin genel kadrosunda ise Uğur Çavuşoğlu ( Tahsin ), Servet Pandur ( Neval ), selin Işık ( Nazlı ), Sadi Celil Cengiz ( Okan ) ve Burakhan Yılmaz ( Doktor Kenan ) yer alır.

Kazara Aşk dizisinin konusu ise üniversiteden mezun olduktan sonra hayallerindeki prensi bulup evlenmek isteyen Artvinli Şimal ile genç, zengin ve Gaziantepli olan Civan’ın aşk ve macera dolu hikayelerini eğlenceli ve samimi bir dil ile Star tv kanalında seyirciler ile buluşmayı bekliyor.