Kazara Aşk

Star TV yaz ayları için yeni  bir diziyle gümbür gümbür geliyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Kazara Aşk dizisi Koliba film imzasıyla ekranlarla buluşacak olan dizinin konusu izleyiciler tarafından şimdiden merak edilmeye başlandı.

Kazara Aşk Dizisinin Konusu Nedir?

Yeni bir dizi ile yaza merhaba diyecek olan Star TV,Kazara Aşk’tan bir hayli umutlu. İzleyiciler ilk sahnesinin yayınlanmaya başlamasıyla birlikte dizi hakkındaki bilgileri araştırmaya başladılar. Sürükleyici hikayesiyle Kazara Aşk dizisi seyircileri ekran başına kilitleme konusunda bayağı iddalı görünüyor. İlk tanıtımının yapıldığı çekimlerinin devam ettiği romatik komedi dizisi Kazara Aşk Konusu Nedir? Seyircilerini ekran başına kilitlemeyi, reyting rekorlarını alt üst etmeyi planlayan dizinin konusu, Gaziantep’li Şimal ve Artvin’li Civan’ın beklenmedik bir anda gelişen kaza sonucunda yollarının kesişmesiyle serüvenleri başlar. Üniversiteyi bitirip sevdiği gençle evlenip mutlu ve huzurlu bir evlilik planları yapan güzel ve alımlı bir genç kız, Zengin bir ailenin tek veliahtı olan genç delikanlı ile yollarının kaza sonucunda birleşmesiyle gelişen olayları anlatan Kazara Aşk seyircilerini hem güldürüp hemde romantik anlar yaşatacak. Ard arda gelişen olaylar ve söylenen yalanlar ile Gaziantep’li Şimal ve Artvin’li Civan hiç bilemedikleri bir anda kendilerini olayların içerisinde bulacaklardır.

Kazara Aşk Oyuncuları Kimler?

Bir kaza sunucu hayatlarının kesişmesiyle başlayan iki gencin serüvenini anlatan Kazara Aşk Dizi Oyuncuları;  Sude Zülal Güler ve Ümit Kantarcılar’ın başrollerini paylaştığı dizide bir çok ünlü isimler de yer almaktadır. Servet Pandur, Uğur Çavuşoğlu, Sadi Celil Cengiz,  Selin Işık, Burak Tamdoğan, Aycan Koptur, Burakhan Yılmaz, Denız Altan, Öykü Candanadam, Haydar Çataltepe, Nermin Aslan, Çağdaş Tekin, Billur Pınar Yılmaz ve  Nalan Örgüt rol almaktadır. Dizi setinin bol eğlenceli geçtiği Kazara Aşk dizisinin ekranlara geleceği tarihi seyirciler iple çekiyor.

Ümit Kantarcılar Kimdir?

Star TV ekranlarında gösterime girecek olan Kazara Aşk dizisi başrol oyuncularından Ümit İbrahim Kantarcılar kimdir?

10 Ekim 1987 de İzmir doğumlu olan Ümit Kantarcılar terazi burcudur. Maltepe Üniversitesi Güzel sanatlar mezunu tiyatro ve sinema oyunusundur. 2024 yılında Gamze Topuz ile hayatını birleştirdi. Gamze Topuz ile evliliğinden Elis Naz isimli bir kız çocukları var. Rol aldığı diziler ise; Vuslat, Kaçın Kurası, Kanatsız Kuşlar, Babalar ve Evlatları, Şehrin Melekleri, Çakıl Taşları, Pis Yedili, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Hayat Türküsü ve İki Aile’dir.

Sude Zülal Güler Kimdir?

Sude Zülal Güler Makedonya’da 25 Ağustos 2001 de dünyaya geldi 19 yaşında olan güzel oyuncu üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır. Güzel sanatlar fakültesine gitmeyi planlayan oyuncunu rol aldığı diziler, 2013 yılında Çınar dizisiyle ekranlara merhaba diyen oyuncu 2015 yılında Mayıs Kraliçesi’nde Pınar karakteriyle, Muhteşem Yüzyıl Kösem filminde Ayşe Sultan karakteriyle, 2018′ de Keşif sinemasında Esma karakteri ile izleyicileri mest etmiştir. Şimdilerde ise Show TV ekranlarında yayınlanan Şeref Sözü dizisinde İsra Adabeyli karakterine hayat vermektedir.