Kavak Yelleri Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

Son bölümü 2011 yılında yayınlanan Kavak Yelleri dizisi, sıcak arkadaş ortamıyla birçok kişinin takdirini kazanmış dizilerden birtanesidir. Neredeyse 8 sene geçmesine rağmen dizi hala yayınlanıyor ve izleyicilerin sabah işe giderken bir saat uykusuz kalmasına neden oluyor diyebiliriz. Hafta içleri her sabah saat 5’te başlayan Kavak Yelleri Kanal D ekranlarında size günaydın diyor.

Kavak Yelleri

Dizi, birbirinden farklı 4 karakterin yazları cıvıl cıvıl olan fakat kışları bir o kadar sakinliğe bürünen şirin bir ege kasabasında geçirdiği günleri izleyiciye aktarıyor. Asi ve isyankar Mine’nin, eğlenceli hiçbirşeyi umursamayan Efe’nin, aile baskısı gören fakat bir o kadarda idealist Aslı’nın, zengin olmasına karşı kendi hayallarini gerçekleştirmek için hayallerinin peşinden koşan Deniz’in hikayeleri, ilk aşkları, ÖSS ile verdikleri sınav savaşını, büyümenin zorluklarını birbir işliyor.

İlerleyen zamanlarda Mine ve Deniz, Aslı ile Efe sevgili olurlar. Fakat üçüncü sezonda bu 4 başrol bir arabadayken kaza yaparlar ve araba denize uçar. Arabanın içinden herkes çıkarılır. Fakat Efe arabada yoktur. Oysaki Aslı ve Efe o sırada evlenmeye gidiyorlardır. Aradan zaman geçer ve kaza hepsinin karakterinde değişikliklere yol açar. Hayatlarına Güven adında farklı bir insan (Sarp Apak) girer. Güven ve Aslı nişanlanıp nişanı atar. Sonra Efe tekrar ortaya çıkar. Fakat hastadır ve ameliyata girmeden kalbi durur ve ölür. Aradan 5 yıl geçer; Aslı Efe’den olan bir çocuk dünyaya getirir ve adını Efe koyar. Mine ise Deniz’den olan çocuğu Derya’yı doğurur; fakat Deniz 5 yıl boyunca hiç gelmemiştir.

Güven hapiste yatmaktadır. Hapisten çıktığında taşlar yerinden oynar ve Deniz geri gelip kızına ve karısına sahip çıkar. Güven, Öykü diye bir kıza aşık olur, ikisi de bir yerde uzun süre kalmayı sevmiyorlardır ve beraber yolculuğa çıkarlar. Deniz ile Mine barışmıştır ve kızları Derya ile mutlulardır. Aslı ise tek aşkı yani oğlu Efe’ye tutunup yaşamaya devam eder.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir