Kanunsuz Topraklar Dizisi Yakında Fox’ta! Ramo Ve Bir Zamanlar Çukurova Yıldızları Aynı Dizide Buluştu

Fox tv kanalında ekranlara gelme hazırlığında olan Kanunsuz Topraklar dizisi takipçilerini heyecanlandırdı. Atv ekranlarında hala 3. Sezonu ile yayın hayatına devam eden ve izlenme rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinden Yılmaz Akkaya karakterine hayat veren Uğur Güneş yetmiş sekizinci bölümüm ile araba kazası nedeniyle ölerek diziden ayrılarak diziye veda etmişti.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden veda eder etmez yeni projesi olan Kanunsuz Topraklar dizisinde başrol oynayacağı gündeme gelmişti. Hemen arkasından da Kanunsuz Topraklar dizisinde başrol oynayan Uğur Güneş’e kimin partner olacağı merak konusu olmuştu.

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Gülfem ve Davut’un Uyumu

 

Show Tv kanalında ekranlara gelen Murat Yıldırım ile başrol paylaşan başarılı ve güzel oyuncu Esra Bilgiç Ramo dizi ile dikkat çekmiş birçok yapımcının ilgi odağı olmuştu. Ramo dizisinin final yapması ile ekranlara veda edince Esra Bilgiç Kanunsuz Topraklar projesi ile anlaşarak bir hazırlık sürecine girmişti.

Geçtiğimiz günlerde uzun hazırlık süreci sonrası Kanunsuz Topraklar adlı dizi sete çıktığını heyecanla bekleyen takipçilerine duyurmuştu. Davut ve Gülfem’in etkileyici aşklarının kaleme alınacağı dizi bin dokuz yüz kırklı dönemlerde geçecek.

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’ten Fotoğraf

 

Heyecanla dizi hazırlığında olan Gülfem karakterine hayat verecek olan Esra Bilgiç ve Davut karakterine hayat verecek olan Uğur Güneş’in uyumu merak konusu idi. Hikayesi Zonguldak ta geçen Kanunsuz Topraklar dizisinde rol gereği ata binmesi gereken Gülfem ve Davut için Uğur Güneş ve Esra Bilgiç de kolları sıvadı.

At binme kursları alan Esra Bilgiç ve Uğur Güneş atın üstünde çekilen fotoğraflarını da sosyal medyalarından takipçileri ile paylaştı. İlk olarak ayrı ayrı fotoğraflarını paylaşan Esra Bilgiç ve Uğur Güneş daha sonra ise paylaştıkları fotoğraflar ile takipçilerini sevindirdi. Kanunsuz Toprak’ın Gülfem’i İle Davut’u birlikte çekindikleri bir fotoğrafı paylaşarak yakaladıkları uyumu da takipçileri ile sosyal medyadan paylaştı.