Kâğıt Ev Dizisinde Büyük Hata Oldu! Kimse de Fark Etmedi! Seyirci Şaşkın

İddialı bir giriş yapan Kâğıt Ev Star TV’nin en sevilen dizisi. Fakat dizi bile bile harcanıyor adeta! Kadrosunda bulundurduğu deneyimli oyuncuları ve güçlü hikayesi ile çok seviliyor. İzleyici yorumları da oldukça olumlu büyük izleyici kitlesine sahip olan dizinin hikayesi son derece ilgi çekici ve akıcı. Ama yapılan bir hata var ki o hata nedeni ile diziye ilgiyi azaltıyor!

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettahoğlu’nun oynadığı Kâğıt Ev dizisi konusu bir ailenin evlatlarının işlediği cinayeti gizlemeye çalışan, acılı anne baba ile beraber, psikolojik olarak ciddi sorunları olan bir genç kızın etrafında seyreden hikâye olarak ekranlarda.

Kâğıt Ev Dizisinden Detaylar

Dizinin bugüne kadar beş bölüm ile ekranlarda yerini almış durumda. Oyuncular olsun hikâye olsun her ikisi de takipçileri tarafından çok sevildi ve beğenildi. Yalnız yolunda gitmeyen ve tıkanan bir şeyler var. Yarın akşam ekrana gelecek olan dizinin 6. yeni bölümü yayınlanacak. Dizi hakkında yorum yapan Milliyet Cadde Yazarı Sina Koloğlu, köşe yazısında yaptığı yorumda diziyi ele aldı. Koloğlu’nun yorumlarında şu ifadeyi kullandı’ ‘Göz göre göre yazık oluyor!” söyleten bir yorum attı ortaya.

Kâğıt Ev Dizisine Neden Yazık Oluyor?

Sina Koloğlu’nun profesyonel bir bakış açısıyla yaptığı yorumda, Kâğıt Ev dizisi ilk başlarda dijital platform dizisi ayarındaydı. Fakat bu durumun dizinin ilerleyen bölümlerinde ‘açık kanal’ total dizilerine dönüştü dedi. ”Bu nasıl oluyor” diye sorduğu soru yanıtsız kalıyor. Koloğlu, çoğu dizilerde izleyicileri usandıran bir soruna dikkat çekti. Uzun dönem süren dizilerde bakışması ve durması oldukça bol, müzik bu boşluğu doldurmak için otomatiğe bağlanmış durumda. Yazar Kâğıt Ev dizisinde de benzer olay yaşanıyor yeni başlamasına rağmen herkesi yoran müzikler başladı diye yorum yaptı.