Kağıt Ev Dizisi

Kağıt Ev dizisi 19 Nisan Pazartesi günü  Star TV de ekranlara izleyenlerine merhaba dedi. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Seyircilerde merak uyandıran konusu ve gerçek yaşamdan alıntı mı sorularını akıllara getirdi. Kağıt Ev Dizisi Carlos De Mario’nın Kağıt Ev romanından uyarlanan bir dizidir.

03 Medya imzasıyla ekran hayatına başlayan Kağıt Ev dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturmaktadır. Yapımcılığını ise Saner Ayart üstlenmiştir. Drama filmi olan Kağıt Ev dizisi daha şimdiden en sevilen diziler arasına girmeyi başarmıştır.

Kağıt Ev Dizisinin Oyuncu Kadrosu

29 Nisan’da yayın hayatına başlayan dizide bir çok ünlü isimler yer almaktadır. Başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçi ‘nin üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Can Nergis, Tuvana Türkay, Nihal Koldaş ve Nejat İşler yer almaktadır. Sürükleyici hikayesiyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Star TV dizisinin rakipleri Uyanış Büyük Selçuklu, Yasak Elma ve Çukur’u geride bırakmayı hedefliyor.

Kağıt Ev Dizisi Konusu Nedir?

Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında gösterime giren Kağıt Ev dizisi konusu ile bir hayli dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Carlos Mario’nun Kağıt Ev romanından uyarlanan drama türündeki dizidir. Peki, Kağıt Ev Dizisi konusu ne? neyi anlatmaktadır?

Üç çocuklu Fırtına ailesinin sürdürdükleri mutlu bir hayatları vardır. Ceza Hukuk Profesörü olan Cihan Fırtına’nın her hafta katıldığı Suçlu Peşinde programının yapımcılığını üstlenen Azra İnce’ye aşık olur ve karısını aldatır. Cihan Fırtına’nın karısı olan Aylin başarılı bir hukukçu ve avukattır. Evi, işi ve 3 çocuğu arasında hayatını devam ettirirken kocasının bu ihanetinin farkında bile olmaz. Fakat Aylin’in 16 yaşındaki kızı ve Emre bu yasak aşkı fark eder. Ancak şüphelerini yanlış kadın üzerinde yoğunlaştırır. Uzun süredir evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’den şüphelenmektedir. Cemre’nin ailesi tarafından okutulan İnci, Cemre’nin gazabına uğrayıp yaptıkları kavgada ölür. Bir anda ortadan kaybolan kızını aramaya koyulan Gülsüm’e tek yardım edecek olan yine Fırtına ailesidir. İnci’nin kaybolmasına bir hayli üzülen bir kişi daha vardır. Oda fırtına ailesinin oğulları Mert’tir. Çünkü Mert İnci’in gizli aşkıdır. Fırtına ailesi merhamet, vicdan, ihanet üçgeni arasında kalmaktadır.

Kağıt Ev Dizisinin Yeni Bölümünde İzleyicileri Neler Bekliyor?

Pazartesi akşamlarıyayınlanan Kağıt Ev Dizisinin yeni bölümünde izleyicileri nelerin beklediği bir hayli merak ediliyor. İnci’nin cesedini bulunduğu yerden çıkartıp başka bir yere götürürken Cihan ve Aylin kaza geçirir. Olay yerine polislerin gelmesiyle birlikte ikili bir hayli zor zamanlar geçirir. Cemre ise Gülsüm ‘e kızının geri dönmeyeceğini buna kendisini alıştırması gerektiğini söyler.

Kağıt Ev Dizisi Nerede Çekilmektedir?

Ekranlara hızlı bir şekilde giriş yapan Kağıt Ev dizisinin nerede çekildiği bir hayli merak konusu olmaya başlamıştır. Star TV ‘nin Sevilen dizileri arasında yer bulmayı başaran Kağıt Ev Dizisi İstanbul Reşadiye’de Eski Büyükşehir Belediye Başkanı’ nın olduğunun iddia edildiği evde çekilmektedir.