Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon (Bir Garip Aşk)

Hindistan’da 2011 senesinde yayınlanmaya başlayan ve toplam 102 bölüm sonunda final yapan Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon (Bir Garip Aşk), kaliteli oyuncu kadrosu ile Hindistan’ın en önemli dizilerinden birisi olmayı başarmıştır. Dizinin başrollerini güzel oyuncu Sanaya Irani ile yakışıklı jön Barun Sobti paylaşmaktadır. Ayrıca diziye çok ünlü isimler de eşlik etmektedir.

Aşk ve hüznün bir araya geldiği dizinin bir bölümü ortalama 22 dakika sürmektedir. Başarılı teknik ekibi ve sağlam oyuncu kadrosu ile yalnızca Hindistan’da değil, Türkiye’de de ekranlara gelen dizinin yoğun bir hayran kitlesi olduğu son derece açıktır.  

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon (Bir Garip Aşk) dizişi, dünyaya bakış açıları çok farklı olan Khushi ve Arnav’ın tutkulu aşkını seyircilere sunmaktadır. Kendi halinde, manevi değerlere son derece bağlı olan ve ahlaki kurallara göre davranan Khushi, bütün zorlukları aşabilecek kuvvette olan genç ve güzel bir kızdır. Dizideki diğer karakter Arnav ise inatçı, hedeflerine ulaşmak için durmadan çalışan ve dünyada aşk bile olsa her şeyi elde edebileceğini düşünen kibirli bir adamdır.

İki zıt karakter olan Khushi ve Arnav ’ın karmaşık aşk ilişkilerinde Arnav, bütün kontrolü kendi elinde tutabileceğini gösterip Khushi’nin inandığı ahlaki kuralları devamlı yıkmaya gayret etmektedir. Khushi ise her daim kendi inandığı ahlaki ve manevi kurallara göre hareket etmeye çalışmaktadır.

102 bölümden oluşan ve izleyicilere keyifli dakikalar yaşatan dizinin Türk seyirciler tarafından beğenildiği de bilinmektedir. Özellikle ünü Hindistan sınırlarını aşan bu eşsiz eseri izleyebilir, vaktinizi zevkli şekilde geçirebilirsiniz. Buradan Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon (Bir Garip Aşk) izle işlemi yapabileceğinizi söylemeliyiz.

IMDB 7,8 Hint Dizisi

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir