Ishqbaaz Hint Dizisi IMDB 5,8

Ishqbaaz, 2016’da Hindistan’da yayınlanmaya başlanmış bir TV dizisidir. Romantik komedi türünde hazırlanan dizi an itibariyle 600 bölümü geçmiş ve hala yayınlanmaya devam etmektedir. Dizinin oyuncuları Hindistan’da çok ünlü isimler olmakla birlikte ayrıca yan rollerdeki karakterler de seyirciye uzak değildir.

Kaliteli oyuncu kadrosu ve çekim teknikleri ile üç sezondur başarıyla devam eden dizinin Nakuul Mehta, Leenesh Mattoo, Tvinkle Patel, Surbhi Chandna, Kartik Bishnoi ve Neha Lakshmi gibi harika oyunculardan kurulu bir ekibi bulunmaktadır. Sadece Hindistan pazarında değil, ayrıca Türkiye ve Uzak Doğu’da da yoğun hayran kitlesine ulaşan yapımın çekimleri hala sürmektedir.

Ishqbaaz, aslında üç erkek kardeşin başından geçen olayları anlatan bir dizidir. Dizide üç farklı bölüm bulunmasına rağmen aslında olaylar tek bir şekilde anlatılmaktadır. Kısacası üç kardeşin de hayatları birbirlerinden farklı olsa da senaryo birleşmekte ve konu bağlanmaktadır. En büyük abi olan Shivaay Singh Oberoi, ortanca kardeş Omkara Singh Oberoi ve küçük kardeş Rudra Singh Oberoi üzerinden yürüyen hikayede aşk, eğlence ve komedi unsurları da yer almaktadır.

Her bir bölümün ortalama 20 dakika olduğu dizide Hindistan’ın kültürel öğelerini görmekle birlikte insani yapısını incelemek de kolay olmaktadır. Türk izleyiciler için ideal olarak belirtilen yapımın klasik bir aşk hikayesinden çok farklı noktalara değinmesi de son derece önemlidir. Her bir kardeşin başından geçen olayları en iyi şekilde anlatan Ishqbaaz, süre avantajı ve bölüm sayısı ile dikkat çekmektedir.

Sadece Hindistan’da milyonlarca izleyiciye ulaşarak reyting rekorlarını alt üst eden Ishqbaaz izle seçeneğini kullanabilir, diziyi hızla izleyerek keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Romantizm, aşk ve drama arayanlar için eşsiz olan Ishqbaaz sizlerle.

IMDB 5,8